Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283578"]
Материалы на украинском языке

“Mom, work!” або як українські матусі дітей з інвалідністю отримають нову роботу

0
Якщо ви виховуєте дитину або особу з інвалідністю та давно мріяли вийти на роботу, але не  вистачає сил або сміливості, – приєднуйт

Якщо ви виховуєте дитину або особу з інвалідністю та давно мріяли вийти на роботу, але не  вистачає сил або сміливості, – приєднуйтеся до проєкту “Mom, work!”, де вас підтримають та проконсультують експерти з розвитку кар’єри та психологи.

як українські матусі дітей з інвалідністю отримають нову роботу

Курс є безоплатним,  стартує 23 липня, та доступний для жінок, які виховують дітей або осіб з інвалідністю з усієї України. Проєкт втілюється в межах програми “Життя без бар’єрів”, за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки та ініційований ГО “Епіпросвіта”.

“Змінити вектор свого життя та стати фінансово незалежною – цілком можливо, навіть виховуючи паліативну дитину. Саме щоб підтримати тебе в саморозвитку та прагненні бути економічно вільною, наші експерти і розробили цей курс.” – коментує Нія Нікель, мама дитини з інвалідністю, голова ГО “Епіпросвіта” та  підприємниця. 


Головною  тренеркою курсу запрошено Альону Федько, кар’єрну консультантку та експертку з профорієнтації, топ-фахівчиню України, що понад 5 років допомагає успішно працевлаштуватись професіоналам з абсолютно різних сфер.

На курсі буде розглянуто чотири лекції:

 1. Робота із кар’єрними страхами та обмежуючими переконаннями. 
 2. Пошук власних сильних сторін та визначення кар’єрного вектору. 
 3. Підготовка резюме та стратегії пошуку роботи. 
 4. Підготовка до співбесіди.

По завершенню найактивніші учасниці отримають індивідуальні розбори своїх резюме та консультації від Альони Федько. В кінці курсу мами матимуть змогу пройти декілька віртуальних співбесід з реальними роботодавцями, аби відшліфувати здобуті навички і наблизитися до реального працевлаштування. 

Закінчивши курс ви:

 • піднімете рівень конкурентоспроможності серед інших претендентів шляхом складання унікального резюме
 • оволодієте сучасними трендами та нюансами під час проходження співбесід з роботодавцями
 • позбавитеся страху помилки та невдачі під час співбесід
 • отримаєте шаблон сучасного резюме
 • отримаєте сертифікат про проходження курсу
 • відвідаєте онлайн-випускний з іншими учасницями.

Щоб взяти участь просто заповніть анкету за посиланням. Анкета досить об’ємна, щоб ми якнайкраще познайомились з вами і змогли надати максимум корисної інформації. 

Не пропустіть можливість продовжити або почати свій професійний шлях!

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Епіпросвіта” і не відображає позицію Німецького фонду Маршалла.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты