Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268178"]
Материалы на украинском языке

Медовий Спас або Маковій — привітання, листівки, картинки

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2021.08.13
0
Привітання з Медовим Спасом та Маковієм, красиві картинки й листівки, поздоровлення у віршах чи в прозі — обирайте, як саме ви хоче

Привітання з Медовим Спасом та Маковієм, красиві картинки й листівки, поздоровлення у віршах чи в прозі — обирайте, як саме ви хочете привітати друзів та рідних зі святом!

Привітання з Медовим Спасом та Маковієм

Джерело: Unsplash

Поздоровлення на Медовий Спас або Маковія у віршах

Солодкого щастя, золотої погоди,
Медового здоров’я на довгі роки!
Любові, чарівності і найміцніших сил!
Щоб Спас ваше життя по повній оновив!
***

Спасів мед солодкий та смачний,
і день хай твій буде точно такий.
На Медовий Спас з ранку вставай,
з нами радості вкушай!


***

Нехай Медовий Спас
принесе радощі для вас,
буде щедрим та красивим,
зробить кожен день щасливим.


***
Маковей Медовий Спас
всім нам радості запас!

***

Літо з ластівками відлітає,
а бджілка медом пригощає!
Радість нас не відпускає,
бо Спас Медовий наступає!


***

Спас нас медом причащає,
На добро благословляє.

***


Спас до нас прийшов! Ура!
Пасічникам мед збирать пора!

Привітання з Маковієм та Медовим Спасом у прозі

Прийшло на поріг солодке і приємне свято — Медовий Спас! І для тебе він стільки всього запас: щастя і здоров’я, любов і радість, успіхи і медову солодкість життя. Тільки й встигай, що черпати великою ложкою!

***


Спасів мед — цілющий і солодкий! Нехай життя твоє принесе тобі якомога більше солодощі і радості, і нехай Медовий Спас прожене з неї всякі гидоти!

***

Нехай Медовий Спас принесе в твоє життя радість і добро, адже мед — символ достатку і багатства! Бажаю тобі солодкої зарплати, солодкої любові, солодких поздоровлень і головне — солодкого життя!

***

Вітаю з Медовим Спасом! Нехай життя твоє буде якомога солодшим і приємнішим, нехай не турбує здоров’я і нехай все завжди вдається так, як ти захочеш.

***

З Медовим Спасом! Бажаю медового щастя в житті, медової солодкої любові, медових надій і медової насолоди. Нехай Господь вбереже тебе від бід і негод!

***

Вітаю з чудовим православним святом, Медовим Спасом! Нехай життя буде солодким, як мед, а в сім’ї буде злагоджено і дружно, немов у бджіл у вулику!

Нехай Спаситель допоможе подолати труднощі на шляху до щасливого і радісного життя. Нехай Ви і ваша сім’я будуть під покровом Господа та Богородиці!

***

Вітаємо всіх зі святом Медового Спаса, свята бджолярів! Нехай сьогодні навіть повітря пахне ароматним медом, а життя здається солодким і п’янким, як медова брага. Щастя, здоров’я, успіхів і гарного настрою!

***

З Медовим Спасом! Радості і спокою! Нехай дні твої стануть чистими і світлими! Завжди пам’ятай, що Творець посилає випробування тим, кому бажає блага. Тож ніколи не відступай ж перед труднощами. І нехай спокій, достаток і щастя не залишають тебе!

***

Вітаю тебе з Першим Спасом! Бажаю, щоб кожен твій день, подібно до дня маленької бджоли, був наповнений корисною працею. Щоб твій дім був повен, як соти. Щоб життя було солодким, як мед, і освячене Божою Благодаттю, як і Дари в цей день.

***

Вітаю з Медовим Спасом і бажаю вам солодкого щастя, завжди золотої погоди, а також — медового здоров’я на довгі-довгі роки! Нехай любов, чарівність і найміцніші сили ніколи вас не покидають, а Спас оновить ваше життя по повній програмі! Прийміть мої поздоровлення і чекайте в гості з солодкими гостинцями!

***

Нехай медок на Спас буде сповнений солодощів і неодмінно прожене з вашого життя всі-всі гидоти. Вставайте швидше на Медовий Спас і веселіться, радійте новому дню і смачного свята! Вітаємо з Маковієм!

***

Нехай Медовий Спас своєю солодкістю і користю прожене всі болі та нехай у твоєму житті настане саме справжнє роздолля! Бажаю всіляких успіхів на важкому життєвому шляху, а також — бажаю знайти своє щастя! Вітаю від щирого серця!

***

Медовий Спас для всіх нас радість і щастя запас! Вітаю з солодким літнім святом і бажаю від щирого серця ніколи не знати горя і печалей! Нехай життя твоє буде солодкою і ніжною, як свіжий медок! Спас медом причащає і на все добре благословляє!

Картинки та листівки українською з Медовим Спасом

Картинки з Медовим Спасом

листівки з Медовим Спасом


З Медовим Спасом


Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x