Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278574"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

McDonald’s запускає програму «Долонька щастя», щоб допомогти батькам бути поруч з важкохворими дітьми в лікарнях

0
1 червня відновили роботу ресторани McDonald’s у Чернігові та Кривому Розі. Обидва заклади розташовані у центральних районах міст і сп

1 червня відновили роботу ресторани McDonald’s у Чернігові та Кривому Розі. Обидва заклади розташовані у центральних районах міст і сполучають різні та зручні для містян локації — чернігівський за адресою вул. Княжій, 34, криворізький на проспекті Гагаріна 2.

Джерело: Facebook_McDonald’s

У Чернігівському та Криворізькому McDonald’s гості можуть зробити замовлення в залі ресторану на касі чи через термінали самообслуговування, а також на МакДрайві. 

З першого дня відкриття в обох ресторанах McDonald’s запускає програму “Долонька щастя” для підтримки Сімейних кімнат, облаштованих при дитячих лікарнях, де хворі діти можуть бути поруч з батьками під час лікування. Цьогоріч програма «Долонька щастя» важлива як ніколи, адже діти хворіють і під час війни, вони потребують відчуття дому та захищеності завдяки підтримці найближчих людей, адже батьки для дитини – і є дім. Долучитися може кожен із придбанням упізнаваного символу благодійності — паперової долоньки, або ж спеціально введеної в меню новинки МакПиріг яблучний. Увесь прибуток з цих продажів компанія перерахує благодійній організації Фундація Дім Рональда МакДональда для розвитку і підтримки Сімейних кімнат. 

Програма стартує символічно в день захисту дітей і триватиме до 30 червня. Таким чином McDonald’sпродовжує не тільки заново відкривати ресторани, а й відновлює програми, що існували раніше, адже компанія втілює благодійну програму «Долонька щастя» вже понад 20 років.  


Заклад у Чернігові працюватиме з 07:00 до 22:00, у Кривому Розі з 07:00 до 21:00. Обидва ресторани дотримуватимуться розширених правил безпеки, за якими у  разі оголошення  повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси, видає уже оплачені замовлення й зачиняє заклад, аби працівники і гості могли пройти в укриття. Також у разі підвищеного попиту в перші дні роботи заклади прийматимуть обмежену кількість відвідувачів, аби уникнути скупчень людей, а команди могли краще відпрацювати оновлені процедури з безпеки. 

У закладах Чернігова та Кривого Рогу спершу буде представлене скорочене меню, яке поступово розширюватиметься з відновленням ланцюгів постачання і нарощення обсягів складів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты