Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="262922"]
Материалы на украинском языке

Мами і татусі розповіли, чи легко виховувати дітей у сучасному світі

Old date:
Current date: 2022.05.25
New date: 2021.02.26
0
Компанія Nestlé представила результати The Parenting Index –  першого у своєму роді глобального дослідження,  що висвітлює питання, які турб

Компанія Nestlé представила результати The Parenting Index –  першого у своєму роді глобального дослідження,  що висвітлює питання, які турбують сучасних батьків. Дослідження показує, що батьки у всьому світі стикаються з однаковими щоденними викликами – від тиску суспільної думки до самотності та внутрішньої невпевненості.

Джерело: GettyImages

Дослідження The Parenting Index було ініційовано компанією Nestlé в межах постійно діючої програми підтримки сімей протягом перших критично важливих 1000 днів життя дитини. Воно представляє 8 універсальних чинників, що впливають на досвід батьківства незалежно від географії проживання сім’ї. Дослідження проводиться в рамках глобальної ініціативи Nestlé з питань підтримки батьків (Nestlé Parenting Initiative), покликаної полегшити життя людей, які вперше стали батьками.
Опитування понад 8000 мам і татусів з дітьми до 1 року, яке було проведене в 16 країнах світу, стало джерелом даних для глибокого розуміння потреб і досвіду батьків.

В ході дослідження було визначено вісім універсальних факторів², які мають значний вплив на відчуття та потреби сучасних батьків. Одним із найвагоміших є тиск на батьків, який, на думку учасників дослідження, складає 23%. Він може мати довготривалий вплив на стан молодих батьків та проявлятись у таких формах: 1) соціальний осуд: опитані батьки відчувають його, коли це стосується виховання дітей, і найбільшим джерелом такого осуду сьогодні є соціальні мережі; 2) самотність у надзвичайно технологічно об’єднаному світі. Батьки кажуть, що почуваються ізольованими та самотніми із дитиною на руках, навіть коли друзі та сім’я перебувають на відстані смс-повідомлення; 3) відчуття провини; 4) невідповідність реального досвіду батьківства очікуванням; 5) небажані поради.


Джерело: GettyImages

Серед інших значущих факторів батьки відзначили фінансову стабільність сім’ї (17%), можливість поєднувати виховання дітей з роботою (16%), а також стереотип про те, що діти бувають «зручні» і «проблемні», і в першому випадку бути батьками помітно легше (10%). Іншими важливими факторами є здоров’я та добробут родини (доступ до ресурсів для підтримки здоров’я і наявність достовірної інформації для батьків (9%)), підтримка оточення (8%), спільне виховання (6%) і впевненість у собі (3%).

З урахуванням значущості кожного чинника, виявленого в дослідженні,  було визначено відповідний індекс «легкості батьківства». Як виявилося, ідеального місця для виховання дітей не існує — з труднощами батьківства стикаються навіть у Швеції, Чилі та Німеччині, які займають лідерські позиції в рейтингу. Так, в Швеції батьки частіше відчувають невпевненість у собі і своїх силах. При цьому тиск на батьків, хоча і відчувається в усьому світі, є особливо актуальним на Філіппінах, в Саудівській Аравії і Бразилії. А найнижчий його рівень відзначений у Швеції, Німеччині та Ізраїлі.


Хоча можна було очікувати, що батьки відчуватимуть більший тиск в результаті COVID-19, аналіз даних з США, Іспанії та Китаю в умовах пандемії 2020 року свідчить про присутність меншого тиску з боку суспільства на батьків стосовно виховування дітей у цей період. Натомість батьки підтвердили, що в цей час відчули більше взаємодопомоги та підтримки.


Джерело: GettyImages

Тьєррі Філардо, віце-президент, директор бізнесу дитячого харчування Nestlé S.A., зазначив: «Ми запустили глобальну ініціативу Nestlé Parenting Initiative, щоб полегшити життя батьків і підтримати їх в перші 1000 днів життя їхньої дитини. Реалізація цієї ініціативи є частиною глобального зобов’язання компанії допомогти 50 мільйонам дітей вести більш здоровий спосіб життя до 2030 року. Дослідження The Parenting Index — важливий перший крок до більш повного розуміння складнощів, з якими стикаються сучасні батьки, та можливість їм допомогти».


Марія Камардіна, директор бізнесу дитячого харчування Nestlé в Україні та Молдові: «Ми в Nestlé завжди готові підтримати молодих батьків та впевнені, що вони повинні отримувати достатньо інформації, поваги та підтримки щодо рішень, які вони приймають щодня заради своїх малюків. Ми закликаємо всіх, хто поділяє наші переконання та цінності турботи про малюків і їхніх батьків, приєднатися до нас і підтримати молодих батьків, що допоможе багатьом мамам і татам у сучасному світі».Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x