Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268259"]
Материалы на украинском языке

LVIV ICE CREAM FESTIVAL: магія, що повертає у дитинство

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2021.08.19
0
22-24 серпня у Парку культури пройде найсолодший фестиваль України - “Lviv Ice Cream Festival. Фестиваль триватиме 3 дні поспіль, а організатори

22-24 серпня у Парку культури пройде найсолодший фестиваль України — “Lviv Ice Cream Festival. Фестиваль триватиме 3 дні поспіль, а організатори обіцяють здивувати насиченою розважальною програмою та цікавими учасниками. 
“На сьогодні Lviv Ice Cream Festival — це єдиний в Україні фестиваль морозива такого масштабу, — розповідає організаторка події Інна Кляп. — Насамперед ми маємо на меті познайомити відвідувачів із крафтовими виробниками натурального морозива. Кожен із них має свою незвичайну філософію створення морозива, відзначається унікальністю смаків та нестандартною подачею продукції”. 

Так, у цьому сезоні на відвідувачів “Lviv Ice Cream Festival” чекатиме близько 20 крафтових виробників морозива та солодощів. Поруч із солодкою зоною буде розміщений невеликий фуд-корт із улюбленою вуличною їжею — бургерами, піцою та іншими стравами.


На території фестивалю буде стильний дизайн-маркет, де локальні бренди зможуть познайомити відвідувачів зі своєю продукцією — стильним дизайнерським одягом, аксесуарами, цікавим декором, посудом, книгами та ін.

Родзинка фестивалю — яскраве циркове шоу. Для третього фестивалю морозива організатори обрали тематику старого доброго цирку “шапіто”. Не випадково, адже яскраві циркові виступи, як і смачне морозиво, магічним чином повертають назад у безтурботне дитинство і дарують найтепліші спогади. Відтак, хороший настрій відвідувачам забезпечуватимуть не лише кумедні клоуни, але й талановиті жонглери, фокусники і навіть акробати.


Організатори події наголошують: розважальна програма не містить циркових номерів із тваринами. 

Натомість в рамках “Lviv Ice Cream Festival” пройде фестиваль домашніх улюбленців “Щасливі хвостики”. Тут кожен охочий зможе подбати про безпеку свого  чотирилапого друга та чіпувати його. Окрім цього, для відвідувачів з улюбленцями організують виставку-продаж зоотоварів, аксесуарів для догляду за тваринами, а також проведуть серію тематичних майстер-класів та конкурсів.


Традиційно на території парку буде функціонувати дитяча зона з цікавими іграми, театральними виставами, а також чимало  фотозон, щоденні кінопокази просто неба та запальні DJ-сети у дусі кращих літніх вечірок.

Вхід — 50 грн. ( для дітей та відвідувачів пенсійного віку — безкоштовно)   


Години роботи фестивалю: 


  • 22 серпня — 12:00-22:00
  • 23 серпня — 12:00-22:00
  • 24 серпня — 12:00 -22:00

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/880597499370761?ref=newsfeed


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x