Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="238264"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Лікування грипу: 5 продуктів, які заважають одужанню

Old date:
Current date: 2021.07.31
New date: 2020.02.11
0
Лікування грипу та ГРЗ майже завжди супроводжується прийомом таблеток. Але деякі продукти несумісні з прийомом деяких медикамент

Лікування грипу та ГРЗ майже завжди супроводжується прийомом таблеток. Але деякі продукти несумісні з прийомом деяких медикаментозних препаратів. І мова зараз йде не тільки про алкоголь.

Лікування грипу

Джерело: Shutterstock

Лікування грипу та ГРЗ у більшості людей починається з прийому ударної дози вітаміну С. Деякі люди вважають за краще випити кілька досить смачних таблеток, інші (і таких більшість, що саме по собі непогано) налягають на цитрусові. Тому попит на лимони, апельсини, мандарини в період епідемії грипу та ГРЗ зростає без реклами і маркетингових прийомів.

Однак потрібно пам’ятати, що передозування вітаміну С небезпечне саме по собі. Порушення діяльності підшлункової залози, дефіцит вітамінів групи B, зниження кількості лейкоцитів у крові, збої в менструальному циклі, підвищення артеріального тиску — ось перелік проблем, які при передозуванні вітаміну С можуть проявитися досить швидко. І це ще не все.

Передозування вітаміну С може призвести до пролонгованого впливу медикаментозних препаратів на організм людини. Не знаючи про це і беручи чергову таблетку відповідно до інструкції, можна отримати ефект передозування лікарського препарату. Якщо ефект надлишку вітаміну С виник на тлі прийому цитрусових, то фуранокумаріни, що містяться в них,  можуть «вимкнути» один з компонентів таблетки і значно посилити інший. Зрозуміло, що про адекватне лікування в цьому випадку говорити не доводиться.

Лікування грипу

Джерело: Shutterstock

Висновок: приймаєте таблетки для лікування ГРЗ і грипу? Не запивайте їх фрешами з цитрусових і взагалі дуже строго стежте за часовими інтервалами між прийомом таблетки і таблетованого вітаміну С. А також — за вживанням свіжих цітрусових.

Які ще продукти під забороною в період лікування грипу та ГРЗ? Уникайте ось такої їжі:

  • наваристі бульйони, припустимо тільки бульйон з молодого домашнього півня, вчені знайшли в ньому речовини, що допомагають боротися з віркусамі;
  • усі копченості, адже сучасні технології «копчення» — це чиста хімія, яка поставляє на наші столи канцерогени;
  • витримані сири (в них багато тираміну, він має яскраво виражену судинозвужувальну дію);
  • будь-які рафіновані продукти з великим переліком Є-шек в складі. Все це дуже сильно навантажує організм і перешкоджає його самостійній боротьбі з вірусами.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: