Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="244006"]
Материалы на украинском языке

Лікарі назвали препарати, які заважають уникнути тяжких наслідків коронавірусу

Old date:
Current date: 2023.03.20
New date: 2020.04.22
0
Завдяки численним дослідження, лікарям вдалося виявити які групи лікарських препаратів негативно впливають на перебіг COVID-19 та за

Завдяки численним дослідження, лікарям вдалося виявити які групи лікарських препаратів негативно впливають на перебіг COVID-19 та заважають легкому перебігу хвороби.

 коронавірус пневмонія

Джерело: freepik

Американські лікарі провели ряд досліджень, завдяки яким стало відомо, що деякі препарати проти астми, артриту та алергії можуть заважати в лікуванні коронавірусної інфекції. В першу чергу, ці висновки стосуються гормонів глюкокартікоідів.

Вся справа в тому, що саме препарати на основі цих гормонів пригнічують природні опорні функції організму і тим самим не дають імунітету на повну силу боротися з вірусом, що атакує організм. В результаті такої побічної дії від препаратів стає значно складніше уникнути тяжких наслідків коронавірусу у вигляді пневмонії.

  коронавірус пневмонія

Джерело: freepik

Дані цих досліджень дозволяють зробити висновок, що ендокринологам варто більш ретельно стежити за дозуванням препаратів своїх пацієнтів з астмою, алергією та іншими супутніми хворобами.


Також вчені пильно вивчають вплив протидіабетичних препаратів на перебіг COVID-19 — результати дослідження, проведеного серед захворілих на коронавірус в Китаї показали, що у хворих, які страждають на діабет, важка форма пневмонії як ускладнення від COVID-19 зустрічалася набагато частіше, ніж у інших пацієнтів.

  коронавірус пневмонія

Джерело: freepik

Нагадаємо, що на даний момент в Україні вже зафіксовано понад 6,5 тисячі пацієнтів з підтвердженим діагнозом «коронавірус». У зв’язку з епідемією в країні введені жорстокі заходи карантину — всі повинні знаходитися на самоізоляції, виходить з дому можна тільки в разі крайньої необхідності, використовуючи при цьому спеціальні засоби захисту (маску, рукавички та антисептик). А в деяких регіонах країни і зовсім ввели комендантську годину.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 1,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты