Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="243112"]
Материалы на украинском языке

Лікарі назвали найнебезпечніший дезінфікуючий засіб

Old date:
Current date: 2023.03.27
New date: 2020.04.16
0
Спалах коронавірусної інфекції змусив нас більше турбуватися про гігієну і чистоту в будинку. Однак деякі засоби дезінфекції не т

Спалах коронавірусної інфекції змусив нас більше турбуватися про гігієну і чистоту в будинку. Однак деякі засоби дезінфекції не тільки вбивають мікроби, але і завдають шкоди організму, особливо дитячому.

 Лікарі назвали найнебезпечніший дезінфікуючий засіб

Джерело: freepik

З метою профілактики та захисту сім’ї від можливого зараження небезпечною інфекцією COVID-19 медики рекомендують приділяти особливу увагу особистій гігієні та прибиранню в будинку. Коронавіруси можуть залишатися на твердих поверхнях протягом кількох годин і навіть днів. Саме тому важливо проводити очищення дезінфікуючими засобами площин, що часто використовуються. Правда, не всі засоби дезінфекції безпечні.

Так, найнебезпечнішим миючим засобом фахівці називають хлорку. Вона дійсно ефективно знищує бактерії і віруси, але при цьому підриває здоров’я людини. Відповідною думкою поділився в недавньому інтерв’ю терапевт і токсиколог Олексій Водовозов.

«Хлорка є потужним і токсичним дезинфектором. З нею працюють в захисній масці, через яку не проникають отруйні пари, і рукавичках. У зворотному випадку можна отримати хімічні опіки шкіри і отруїтися з дуже серйозними наслідками»,


— зазначив він.

 Лікарі назвали найнебезпечніший дезінфікуючий засіб

Джерело: freepik

Особливо недоцільно застосовувати хлоровані засоби для прибирання в розпал карантину, оголошеного в цілях боротьби зі спалахом коронавіруса. Якщо вже й мити забруднені місця хлоркою, то після цього всім проживаючим краще погуляти на вулиці, поки отруйні пари не вивітряться. Однак у наш час це неможливо через спалах інфекції COVID-19.

«Гарною альтернативою будуть засоби, що містять спирт. Домашні дезінфектори повинні бути менш небезпечними, ніж хлорка, яка застосовується на промислових об’єктах або в клініках»,

— додав фахівець.

 Лікарі назвали найнебезпечніший дезінфікуючий засіб

Джерело: freepik

До речі, в ЦОЗ рекомендують застосовувати для прибирання засоби з 0,5% хлору або ж розчин 60-80% спирту. Звичайно, для збереження здоров’я краще віддавати перевагу спиртовмісним миючим речовинам. На заміну підійдуть гаряча вода і мило, розчин з перекиснем водню і льняна олія для дерев’яних поверхонь.

Нагадаємо, в першу чергу ретельно мийте і обробляйте предмети і площини, з якими контактуєте — ручки дверей, кнопка зливного бачка, ручки кранів, столові прилади і т.д. Прибирання починайте зверху, поступово переходячи на нижні частини будинку — від шафок, поличок, стін до підлоги.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты