Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268864"]
Материалы на украинском языке

Лікарі назвали кращий спосіб розрідження крові

Old date:
Current date: 2022.10.07
New date: 2021.09.14
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Повільний кровотік може стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям. Це ознака того, що органи не отримують необхідний кисень, че

Повільний кровотік може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Це ознака того, що органи не отримують необхідний кисень, через що порушується робота серцево-судинної системи, печінки та інших важливих органів. Дізнайтеся, як зрозуміти, що кров гусне і що з цим робити.

кращий спосіб розрідження крові

Джерело: pixabay.com

Коли час до лікаря

Щорічно потрібно обстежувати своє здоров’я, щоб не пропустити жодних проблем або тримати під контролем вже наявні хронічні захворювання. Хоча б раз півроку необхідно здавати клінічний аналіз крові, щоб зрозуміти чи нема згущення.

Серед симптомів «густої крові» лікарі виділяють:

 • головні болі,
 • оніміння пальців,
 • хронічна втома,
 • жага,
 • блідість шкіри.

Якщо дані ознаки з’являються на регулярній основі, потрібно якомога швидше пройти обстеження. Це допоможе вчасно розпізнати причини проблеми і призначити правильне лікування.


Як розріджувати кров

Джерело: freepik

Чому кровотік сповільнюється

Причиною повільного кровотоку можуть бути різні захворювання. Найпоширенішими є діабет, варикоз, лейкоз, гепатит, панкреатит, підвищений холестерин або гемоглобін.

Загусанню крові також сприяють такі чинники:

 • неправильне харчування,
 • ожиріння,
 • дефіцит вітамінів,
 • зловживання алкоголем, куріння,
 • зневоднення,
 • підвищене згортання крові.

Як розрідити кров

Кращим методом розрідження крові медики називають правильний раціон харчування. Тобто в першу чергу потрібно змінити харчові звички! Ніякі препарати без призначення лікаря не приймайте.

 1. П’ємо більше води. Лікарі радять випивати не менше двох літрів чистої води в день. Якщо вага велика, то не менше трьох
 2. Приймаємо вітаміни. Рекомендується їсти продукти, що містять кальцій, магній, залізо, вітамін C. З приводу спеціальних добавок проконсультуйтеся з лікарем.
 3. Їмо більше жирної риби, лляне масло і морську капусту. Все це джерела омега-3 і йоду.
 4. Обов’язково потрібно вживати більше різних овочів, ягід та фруктів.
 5. Для розрідження крові також підійде напій з імбиру: 1 ч. л. тертого імбиру заливається склянкою гарячої води. П’ємо до їжі.
 6. Постарайтеся вживати в день хоча б 30 грамів будь-яких горіхів. Це теж піде на користь крові.

У більшості випадків розрідження крові можна спокійно проводити в домашніх умовах завдяки правильному ставленню до вибору продуктів.

Дотримуйтесь вказаного раціону, щоб зберегти здоров’я!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты