Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="261608"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Лікарі назвали 3 симптоми COVID-19, які говорять про сильний імунітет

Old date:
Current date: 2021.09.22
New date: 2021.01.28
0
Найчастіше COVID-19 супроводжується симптомами, характерними для будь-якої вірусної хвороби. Чим яскравіше виражені ознаки недуги, ти

Найчастіше COVID-19 супроводжується симптомами, характерними для будь-якої вірусної хвороби. Чим яскравіше виражені ознаки недуги, тим більша ймовірність сильної й стійкої імунної відповіді.

COVID-19 иммунитет

Джерело: freepik

До такого висновку прийшли фахівці з Університету Вісконсину. У новому дослідженні вони з’ясували, що характер перебігу коронавірусної хвороби може підказати рівень імунітету людини після одужання.

Так, деякі специфічні симптоми під час хвороби свідчать про те, що у людини після одужання буде тривалий і стійкий імунітет до коронавірусу. Доказом цього стали дані про госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим COVID-19.

У деяких з них вчені виявили більш високий рівень антитіл, ніж у тих хворих, які лікувалися вдома. Хоч результати дослідження поки тільки попередні, але медики вже назвали ряд ознак COVID-19, які вказують на утворення сильною імунного захисту:

Джерело: freepik

Лихоманка

Найпоширеніша ознака коронавірусу, яка в більш важких випадках перебігу хвороби може супроводжуватися сильним кашлем і задишкою. За даними вчених, висока температура означає, що імунна система виробляє високий рівень антитіл.

Діарея

Хоча подібне порушення зазвичай відбувається при важкому перебігу хвороби, все ж є в ньому і плюси. Як виявили медики, у пацієнтів з діареєю при коронавірусі спостерігалася велика кількість антитіл, а значить вони добре захищені від контакту з коронавірусів надалі.

Біль у животі

Ця ознака виникає нечасто при COVID-19. Однак у хворих зі спазмами в шлунку вчені теж виявили потужну концентрацію захисних клітин. Варто відзначити, що фахівці давно подейкують про вплив перебігу хвороби на вироблення антитіл. Вони вважають, що при безсимптомному перебігу недуги висока ймовірність повторного інфікування з негативними наслідками для здоров’я.

Хворі, які перенесли недугу з характерними для неї симптомами, можуть не боятися підхопити її знову, оскільки організм вже знайомий з вірусом, а значить зможе його розпізнати й ліквідувати. Але у всього є винятки, тому нехтувати протиепідемічними заходами все ж не варто!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: