Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271936"]
Материалы на украинском языке

«Лапка до лапки рятує життя»: новорічна благодійна акція АЛЛО для підопічних БФ «Таблеточки»

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.28
0
Напередодні зимових свят національний маркетплейс АЛЛО розпочав благодійну акцію «Лапка до лапки рятує життя», призначену для зб

Напередодні зимових свят національний маркетплейс АЛЛО розпочав благодійну акцію «Лапка до лапки рятує життя», призначену для збору коштів на лікування онкохворих дітей, підопічних фонду «Таблеточки». За підсумками січня компанія подвоїть зібрану суму та направить кошти благодійному фонду – для допомоги дітям.

З 24 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року клієнти, покупці та усі охочі можуть придбати в магазинах АЛЛО благодійну наліпку-магніт із зображенням лапки чорно-помаранчевого тигреняти, символу нового року, та в такий спосіб зробити величезну добру справу та допомоги дітям одужати. Вартість магніту – 5 гривень. За перебігом збору коштів можна стежити на сайті allo.ua/ua/lapkadolapki.

У лютому 2022 року АЛЛО подвоїть зібрані від продажу наліпки кошти та передасть їх на рахунок благодійного фонду «Таблеточки», який допомагає юним українцям боротися за своє життя. Кожний благодійний внесок надважливий; тож помножені компанією кошти покупців допоможуть дітям одужати.

«Період новорічних свят – це час подарунків та надії. В АЛЛО розпочинається час новорічного дива для підопічних фонду «Таблеточки». Найкращим подарунком для них стане допомога у боротьбі з хворобою та шанс на здорове життя. Сподіваємося, що наші клієнти підтримають таку добру ініціативу АЛЛО та долучаться до здійснення найбажанішої мрії цих дітей. Переконаний, що ця підтримка стане суттєвою, та жодна дитина не залишиться без потрібної вчасної медичної допомоги», підкреслив Дмитро Деревицький, голова ради директорів АЛЛО.

Компанія АЛЛО та БФ «Таблеточки» вже мають досвід спільних проєктів. На початку 2021 року компанія передала засоби індивідуального захисту на суму 1 500 000 гривень, а також подвоїла кошти, перераховані слухачами благодійного радіомарафону Радіо НВ.__________________________________________________________________________

Довідка

АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 140 містах України.

allo.uaтицяй що хочеш!

«Таблеточки» — благодійний фонд, що понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямами: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x