Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278164"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

Квіти перемоги: 100 млн тюльпанів біля українських шкіл

0
20 квітня розпочався другий етап благодійного проєкту для українських школярів Flowers4School. Його мета — перетворити кожну школу на кві

20 квітня розпочався другий етап благодійного проєкту для українських школярів Flowers4School. Його мета — перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоров’я. Організатори планують висадити по 10 тисяч цибулин тюльпанів біля кожної української школи.

За перший етап проєкту, у 2022 році, закуплено й висаджено понад 5 млн цибулин квітів у 10 082 навчальних закладах. 

«Діти — це майбутнє нашої країни, й зараз важливо зберегти їхнє ментальне здоров’я та подарувати їм трішки тепла й радості. Війна руйнує дитячу психіку, і ми, дорослі, турбуємось про них, даючи надію, що завтра настане й після довгої зими проросте та сама квітка перемоги. Ми мріємо бачити біля кожної української школи яскраві квітники й чути безтурботний дитячий сміх під мирним небом. Тож запрошуємо всіх долучитися до збору коштів і зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки», — мовить директор благодійного фонду Florium Foundation Петро Тоненчук.


Американська психологічна асоціація (APA), Всесвітня федерація психічного здоров’я (World Federation for Mental Health) та Європейська асоціація федерацій психологів (EFPA) у своїх дослідженнях і рекомендаціях визнають позитивний вплив висаджування рослин і догляду за ними на психічний стан і зниження рівня стресу в дітей різного віку. У Нідерландах така система масово інтегрована у шкільну систему навчання й показала свою результативність.

Тож проєкт Flowers4School не лише про озеленення, він про народження нового життя й внутрішнє відновлення.

Щоб долучитись до збору коштів, треба перейти на сайт проєкту. й обрати з переліку, для кого саме зробити донат: всім школам України, школам регіону або конкретній школі. Вартість однієї цибулини — 10 грн. Незалежно від суми внеску кожна школа має можливість отримати 10 тисяч цибулин голландських тюльпанів. 

У переліку містяться й школи у прифронтових і деокупованих містах, адже дітки в цих населених пунктах над усе потребують нових позитивних вражень, щирих емоцій і турботи.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты