Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260495"]
Материалы на украинском языке

Купуйте благодійні лоти від зірок, щоб діти й батьки були разом на Новий рік

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2020.12.23
0
Придбавши новорічне відеопривітання або особисту зустріч зі своїм кумиром для себе чи своїх близьких, ви допомагаєте родинам, чиї

Придбавши новорічне відеопривітання або особисту зустріч зі своїм кумиром для себе чи своїх близьких, ви допомагаєте родинам, чиї діти перебувають на лікуванні, бути разом під час новорічних свят!
«Фундація Дім Рональда МакДональда» й благодійна платформа Kind Challenge проводять благодійну акцію «У доброті — не на самоті» за допомогою сервісу для знаменитостей Payphone X. Їхня мета — зібрати 300 000 грн на утримання Сімейних Кімнат у п’яти державних лікарнях країни.

Новорічні свята — це особливий період, коли ми так хочемо бути поруч зі своєю родиною. Але уявіть, що є дітки, які залишаються в цей час на самоті в лікарнях, де немає місця для батьків. Таких маленьких пацієнтів десятки тисяч по всій країні. І їм, як нікому, потрібна підтримка рідних під час новорічних свят.


З 23 грудня до 7 січня кожен охочий може придбати благодійні лоти від українських зірок і лідерів думок. Можна придбати особисте відеопривітання, майстер-клас, відеодзвінок або пам’ятні речі від свого кумира для себе чи своїх рідних у подарунок.

Перелік ексклюзивних лотів можна знайти ТУТ⇒


Кошти з придбаних лотів будуть витрачені на утримання Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в Києві, Львові, Харкові, Вінниці й Сумах. Ці кошти потрібні для оплати комунальних послуг, на витратні матеріали, дрібний ремонт і заробітну плату адміністраторам кімнат, які працюють цілодобово й завжди готові допомогти.

Сімейні Кімнати Рональда МакДональда — це місце в лікарні, де батьки й родичі хворих дітей можуть відпочити, поспати, поїсти й набратися сил. Вони дають змогу рідним бути поруч під час тривалого лікування дитини. Адже кожна друга дитина відчуває стрес та емоційне виснаження в незнайомому місці через відсутність батьків. Для рідних маленьких пацієнтів перебування в кімнатах повністю безплатне.


Про «Фундацію Дім Рональда МакДональда в Україні»


«Фундація Дім Рональда МакДональда» розпочала роботу в Україні 2016 року, як частина глобальної благодійницької мережі. У 64 країнах та регіонах світу Фундація сприяє та підтримує сімейно орієнтовану медицину, щоб забезпечити повну участь членів сім’ї пацієнта під час лікування для прийняття обґрунтованих рішень щодо медичних послуг та підтримки, які отримує їх дитина.


З моменту заснування «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» відкрила 5 Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях. Сімейні Кімнати — це спеціально облаштоване місце в лікарні, де батьки й родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, набратися сил, поспілкуватися й побавитися з дитиною, а також задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні. Перебування у Сімейних Кімнатах безкоштовне і вони вже відкриті в: Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, Харківській обласній дитячій клінічній лікарні й Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. За роки існування Сімейні Кімнати безплатно відвідало понад 20 тисяч гостей. Докладніше — на rmhc.org.ua.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x