Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277968"]
Материалы на украинском языке

Круглий стіл на тему соціального партнерства для цифрової інклюзії: долучайтеся онлайн!

0
У п’ятницю, 7 квітня 2023 року об 11:00 в форматі онлайн відбудеться  круглий стіл на тему «Соціальне партнерство для цифрової інклюзі�

У п’ятницю, 7 квітня 2023 року об 11:00 в форматі онлайн відбудеться  круглий стіл на тему «Соціальне партнерство для цифрової інклюзії на прикладі мобільної програми «Цифрова інклюзія»». Зареєструватися для участі в конференції можна за посиланням.

Щоб підключитися до заходу в Zoom, перейдіть за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 894 8789 1492


Код доступу: 1

Програма заходу.

У ході конференції обговорюватиметься ініціювання утворення мережі партнерів для поширення досвіду мобільного застосунку «Цифрова інклюзія», соціальне партнерство для цифрової безбар’єрності, можливості використання мобільного застосунку Digital Inclusion у сфері підтримки ментального здоров’я, використання застосунку Digital inclusion для розвитку комунікативних навичок дітей в послузі раннього втручання, цінність програми Digital Inclusion як інструмента для альтернативної та додаткової комунікації, ініціювання утворення фокус-групи розробки методики використання та багато інших цікавих тем.

Перший в світі україномовний мобільний застосунок Digital Inclusion можна завантажити онлайн:

 

 

Для використання на ноутбуках створено вебверсію.

Окрім Університету Григорія Сковороди в Переяславі, до заходу долучаться представники Наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», ліцею №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області, Костопільської початкової школи №9 Костопільської міської ради, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ладижинської міської ради, Комунальної установи «Бориспільський інклюзивно-ресурсний центр» Бориспільської міської ради Київської області, ГО «ОІ Рузвельт», Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Житомирського державного університету імені Івана Франка та Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты