Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275637"]
Материалы на украинском языке

Кому і як Фундація Дім Рональда МакДональда допомагала в липні, даруючи тепло надії

0
Звіт за липень від Фундації Дім Рональда МакДональда. Допомагали медзакладам Коли на вагах людське життя — кожна хвилина, кожн�

Звіт за липень від Фундації Дім Рональда МакДональда.

Допомагали медзакладам

Коли на вагах людське життя — кожна хвилина, кожна секунда для медиків є дорогоцінними на шляху до порятунку життів українців. Щоб скоротити час транспортування поранених, передали Миколаївській обласній клінічній лікарні медичні каталки з гідравлічним підйомником (51 000 грн).

Передавали надважливе медичне обладнання

Лікарні продовжують отримувати апарати вакуумної терапії, а рани пацієнтів завдяки цьому швидше загоюються та не залишають важких шрамів. Передали 150 таких апаратів на суму 14 629 119 грн.


Надавали гуманітарну допомогу

Відчуття дому — дуже важливе, особливо зараз, коли тисячі українців втратили свої домівки. Зробили затишнішими, облаштувавши меблями та ліжками кілька шелтерів. В Івано-Франківську — для жінок та дітей, які постраждали від насильства окупантів (98 900 грн).

У Львові — навчальну кімнату та вітальню для родин переселенців (97 200 грн). Придбали ліжка для Снятинського психоневрологічного та Коршівського геріатричного пансіонатів, які прийняли людей з інвалідністю і самотніх людей похилого віку із зон, де ведуться активні бойові дії (125 660 грн). Передали засоби особистої гігієни, побутову хімію для вимушених переселенців у Черкасах (36 000 грн).

Передавали продуктові набори

23 190 ранків, коли ти знаєш, чим нагодувати свою родину. 23 190 (162 тонни продукції) — саме стільки наборів з життєвоважливими продуктами харчування отримали в липні родини, що потерпають від війни, у 13 областях України (сума допомоги — 7 883 000 грн).

Наші слова подяки — волонтерам МакДональдз, які вкладають свій час і тепло в підтримку інших. Вони допомагають з організацією всього процесу — від перемовин з підрядниками, пакування наборів до відправлення їх на міста.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда допомагали родинам бути разом

Ще більше маленьких пацієнтів у різних куточках України не розлучатимуться із батьками під час лікування і в затишній атмосфері Сімейних кімнат забуватимуть про страхіття війни. За останній місяць їх відвідали 4 878 разів.

Також у липні сталася подія, на яку ми давно чекали. Попри війну, ми відкрили шосту Сімейну кімнату в Рівненській обласній дитячій лікарні. Як це було — дивіться у нашому відеозвіті.

Також ми продовжуємо проєкт будівництва Дому Рональда МакДональда на території лікарні «ОХМАТДИТ», у якому буде облаштовано 50 спальних кімнат для родин важкохворих діток.

У липні партнер Нова пошта долучився до кількох важливих програм Фундації. Організація безкоштовно доставляє частину продуктових наборів і медичного обладнання по всій країні у межах проєкту Гуманітарна пошта України. Сума допомоги склала 357 394 грн. Відправили безкоштовно 11 640 наборів з продуктами харчування, 104 апаратів вакуумної терапії та 11 палет гуманітарної продукції.

Допомогти родинам⇒


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты