Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273303"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

Компанії та бренди, які допомагають захищати Україну

0
Вони захищають мирних жителів від ворога, надаючи усю необхідну допомогу! Війна в Україні, яку розв’язала Росія, об’єднала укр

Вони захищають мирних жителів від ворога, надаючи усю необхідну допомогу!

Компанії, які допомогають захищати Україну від нападу Росії

Джерело: Freepik

Війна в Україні, яку розв’язала Росія, об’єднала український народ як ніколи. У боротьбі з агресором беруть участь не лише військові, а й звичайні громадяни. Величезна кількість українських і міжнародних компаній активно допомагає відстоювати свободу та незалежність нашої держави. Ми вирішили показати, як та чим забезпечують нас підприємці у цей непростий час.

Хоча зараз компанії та бренди самі переживають нелегкі часи, вони не залишились осторонь і заради перемоги продовжили підтримувати Україну та населення. Усю допомогу вони надають на волонтерських засадах, віддаючи безкоштовно свою продукцію на потреби армії та людей.

ТМ Наша Ряба

Популярна торговельна марка курятини багато допомагає ЗСУ, ТРО, малозабезпеченим верствам населення і біженцям. Наша Ряба приймає заявки на гуманітарну допомогу, співпрацює з ресторанами, які годують військових та літніх людей, що залишилися в Києві, а також з компаніями-волонтерами, які формують гуманітарну допомогу населенню.


 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ТМ «Наша Ряба» (@nasha.ryaba)

Духмяна Хата

За запитом компанії Burda Media Ukraine бренд свіжих дріжджів безкоштовно надав необхідну кількість продукту для випікання хліба з 1 тонни борошна для потреб київської тероборони. Також «Духмяна Хата» забезпечувала своєю продукцією волонтерські організації.

Духмяна хата дріжджі

instagram.com/duhmyana.hata

Підгузки Libero

Сьогодні багатьом доводиться покидати свої домівки без харчів, одягу, грошей та засобів гігієни, тому важливо надавати людям підтримку. Бренд популярних підгузків Libero не залишився осторонь і передав евакуйованим до Дніпра жителям велику партію підгузок для малят.

Компанія «Кормотех»

Пожертвувала близько 15 тонн корму для притулків для тварин та покинутих під час евакуації господарів домашніх улюбленців. Ще вони створили сторінку-ініціативу по допомозі покинутим тваринам.

«Ми ідентифікуємо проблеми власників тварин, зооволонтерів та притулків, та допомагаємо їм задовільняти їхні потреби. Наразі закриваємо усе власними потужностями та залишками, але вже невдовзі нам знадобиться фінансова та фізична допомога з-за кордону».

Watsons

Відомий дистриб’ютор косметики і товарів для здоров’я теж зайнявся волонтерством під час війни. Окрім того, що магазини продовжують працювати у містах, де це безпечно, працівники також формують та розповсюджують гуманітарну допомогу для територіальної оборони і внутрішньо переміщених осіб.

Watsons

Джерело: instagram.com/watsonsua

Авіакомпанія SkyUp

Приватна українська авіакомпанія SkyUp спільно з гуманітарними фондами Ізраїлю IFCJ, Latet та JDC взялася допомагати перевезенням гуманітарної допомоги з Ізраїлю. Нещодавно вони привезли 16-тонний вантаж для українців, який містить медикаменти, ліки, підгузки, засоби особистої гігієни, ковдри, пелюшки та харчування. У найближчий час компанія планує перевезти ще 46 тонн гуманітарного вантажу в Україну.

Джерело: instagram.com/skyup.aero

Пишаємось нашими українськими компаніями та волонтерами!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты