Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="256076"]
Материалы на украинском языке

Комаровський розповів, як самостійно вдома протестувати себе на коронавірус

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2020.10.13
0
Не секрет, що підтвердити наявність COVID-19 можна за допомогою спеціального тестування. Однак є методи, які допоможуть розпізнати хв

Не секрет, що підтвердити наявність COVID-19 можна за допомогою спеціального тестування. Однак є методи, які допоможуть розпізнати хворобу і в домашніх умовах. Відповідним лайфхаком поділився відомий український лікар Євген Комаровський.

Евгений Комаровский про коронавирус

Джерело: [email protected]

Як відомо, коронавірус протікає в різних формах і в кожного проявляється різними симптомами. Основними ознаками зараження вважаються сухий кашель, температура, у деяких людей були відзначені різні больові відчуття, біль в горлі, втрата нюху і навіть діарея. У важкій формі виникають ускладнення у вигляді задишки, утрудненого дихання і почуття здавленості в грудях.

Всі ці симптоми проявляються в різний час і в залежності від реакції організму на проникнення вірусу. Можливий навіть безсимптомний перебіг хвороби! Як пояснив Комаровський — середня і важка форми не проходять без підвищення температури, що і дозволяє виявити недугу і згодом підтвердити її методом тестування.

Первые симптомы коронавируса

Джерело: freepik

У разі ж, коли температури та інших типових симптомів хвороби ще немає (лихоманки, ознобу, втоми тощо), перевірити себе на зараження можна, спираючись на власні відчуття, а саме — наявність нюху.


«Ще до підвищення температури коронавірус проявляє себе декількома симптомами, людина втрачає можливість розпізнавати запах. Наприклад, ви даєте людині щось понюхати з закритими очима, а вона не впізнає лимон або каву. Це відмінний спосіб протестувати людину з підозрою на коронавірус. Є статистика, що втрата нюху фіксується у людей з COVID-19 у 27 разів частіше, ніж у тих, хто не був інфікований».

Дійсно, багато пацієнтів з коронавірусною хворобою скаржилися на нездатність розпізнавати запахи. Причому у деяких порушення рецепторів нюху тривало ще кілька тижнів навіть після одужання.

Коронавирус факторы риска

Джерело: freepik

Український лікар Євген Комаровський також в черговий раз нагадав своїм підписникам, що проблема з COVID-19 нікуди не поділася і вірус продовжує поширюватися. Він закликав під час прогулянок уникати місць, де висока ймовірність підхопити інфекцію.

«Наприклад, бари. Тут сукупність факторів ризику: приміщення маленьке, столики розташовані тісно, ​​вентиляції немає. Та ще й люди розмовляють одне з одним, перебуваючи близько, тому що голосно грає музика «.

До речі, загроза пандемії коронавірусу дійсно все ще актуальна. У літню пору значно збільшилася кількість заражених в Україні, оскільки це період відпусток і багато хто став нехтувати захисними заходами. Нагадаємо, одним з ключових способів уберегти себе від коронавірусу є носіння масок у місцях скупчення людей, хороша гігієна рук і дотримання дистанції.

На доказ в одному зі своїх постів Комаровський опублікував схему розпилення інфекції COVID-19, розроблену американськими вченими.

Как распространяется коронавирус

Источник: instagram.com/doctor_komarovskiy

Судячи з картинки, найкращими заходами є дистанція в 1,5 метри та носіння маски хворим. Однак, з огляду на, що ми не знаємо, хто з оточуючих переносник коронавірусу, краще самостійно дотримуватися цих методів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (6 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты