Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="223059"]
Материалы на украинском языке

Коли обов’язково потрібен лікар: 7 небезпечних симптомів у дітей. Комаровський

Old date:
Current date: 2022.08.17
New date: 2021.05.28
0
У кожній родині трапляються ситуації, коли хвору дитину обов'язково потрібно показати лікарю. Найпоширеніші з них назвав педіатр К

У кожній родині трапляються ситуації, коли хвору дитину обов’язково потрібно показати лікарю. Найпоширеніші з них назвав педіатр Комаровський.

 7 небезпечних симптомів у дітей. Комаровський

Джерело: Fotolia

Зрозуміло, звертатися до лікаря вам доведеться набагато частіше, причому, чим молодша дитина, тим важливіший постійний контакт з педіатром або сімейним лікарем. Комаровський рекомендує — звертатися до фахівця завжди, коду щось відбувається з дитиною в перший раз. Навіть перша застуда у малюка — привід показати його лікарю. Але і з дітками старшого віку потрібно бути уважними.
Симптом 1

Висока температура. Лихоманка 38 градусів і вище у дитини віком до 3 місяців; вище, ніж 38,5 у дитини від 3 до 6 місяців; або вище, ніж 39 у дитини від 6 місяців до 2 років. Якщо лихоманка викликана бактеріальною інфекцією, такою як інфекція сечовивідних шляхів, вона може швидко поширитися по всьому організму.


Симптом 2

Тривала лихоманка. Висока температура, яка не проходить після лікування або триває більше п’яти днів.


 7 небезпечних симптомів у дітей. Комаровський

Джерело: Fotolia

Симптом 3

Лихоманка з головним болем. Лихоманка, що супроводжується защемленням шиї, головним болем або висипом, схожим на крихітні червоні точки, це можуть бути ознаки небезпечних інфекцій і вимагають негайної уваги лікаря.

Симптом 4


Незвичайна родимка. Стежте за родимками дитини, особливо тими, які були у неї з народження, тому що у них більш високий ризик розвитку злоякісних новоутворень. Проводьте щомісячну перевірку шкіри під час купання.

Симптом 5

Раптовий біль в животі. Біль в животі, в нижній правій стороні або раптовий судомний біль, який з’являється і зникає. Якщо у дитини болить нижня права сторона, попросить її пострибати вгору і вниз — якщо це болісно для неї, це може бути ознакою апендициту.


 7 небезпечних симптомів у дітей. Комаровський

Джерело: Freepik

Симптом 6

Головний біль з блювотою. Головний біль, що виникає рано вранці або будить дитину посеред ночі і супроводжується блювотою — ознака мігрені.


Симптом 7


Зменшення сечовипускання. Сухість у роті і на губах, зменшення сечовипускання, плоске джерельце (у немовляти), суха шкіра, надмірна блювота або діарея … Всі ці ознаки пов’язані із зневодненням і вимагають швидкого лікування, оскільки зневоднення може привести до шоку.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x