Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269226"]
Материалы на украинском языке

Kinder Joy of moving – граємо та зростаємо! Міжнародна ініціатива від Ferrero в Україні

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.24
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Неймовірне свято тенісу, радості руху, дружби та родинної підтримки відбулося 19 вересня у Києві. Юні спортсмени-тенісисти приї

Неймовірне свято тенісу, радості руху, дружби та родинної підтримки відбулося 19 вересня у Києві.

Юні спортсмени-тенісисти приїхали до столиці з усіх куточків України на Національний відбірковий турнір Kinder Joy of moving Tennis Trophy Ukraine 2021.

Цей турнір є частиною масштабного міжнародного проекту Kinder Joy of moving, що пропагує активний спосіб життя, радість руху, дружбу та родинні цінності. Україна вже третій рік підтримує цю прекрасну ініціативу разом з 13-ма країнами Європи. Національним організатором виступає компанія Старттеніс за сприяння Федерації тенісу України.


Знайомство з учасниками турніру відбувалося протягом цілого року – вони наполегливо грали відбіркові тенісні турніри для дітей до 10 та до 12 років і стали їх призерами. І ось, нарешті, цього осіннього дня вони зібралися всі разом, щоб відсвяткувати приналежність до великої спільноти Kinder Joy of moving, зіграти в свою улюблену гру, знайти нових друзів та весело провести час зі своїми рідними.

Також на цих змаганнях визначилася і суперкоманда, що матиме честь представляти нашу країну на Підсумковому турнірі Kinder Joy of moving Tennis Trophy у Тенісній Академії Рафаеля Надаля в Іспанії.

Подорож до Академії Надаля на Майорку – це справжня мрія кожного юного тенісиста і вона стане реальністю для наших дівчат та хлопців вже за кілька місяців.

Вітаємо команду України 2021: Марія Шибанова, Анастасія Співак, Єгор Романюта, Єгор Нікіфоров! Радіємо та пишаємося!

Девіз цьогорічного турніру «MORE THAN А TROPHY» – більше, ніж трофей! Це дійсно яскраві емоції та неймовірні враження, класні нові та старі друзі, які такі ж активні як ти – зростають і радіють разом, веселяться зі своїми родинами та здобувають важливий досвід чесної гри. Це дуже цінні моменти, які хочеться берегти та примножувати з року в рік!

Проект Kinder Joy of moving Tennis Trophy стартував у 2006 році в Італії завдяки співпраці колишньої тенісистки Ріти Гранде та Kinder Joy of moving. У 2017 році проект став міжнародним і зібрав велику кількість прихильників активного способу життя. З того часу потужна спільнота однодумців у різних країнах надихає підростаюче покоління бути рухливими та отримувати від цього задоволення, долучати до своїх активностей батьків та друзів, разом веселитися та радіти життю.

Kinder® радо підтримує веселий розвиток наших дітлахів через проект соціальної відповідальності Kinder Joy of moving. Це неймовірне задоволення спостерігати за вашим зростання у русі, прищеплювати любов до спорту та ігор, проводити чудові миті з друзями та рідними.

Активні діти сьогодні – це активні дорослі в майбутньому! А позитивний приклад – це велика сила, тому амбасадорами турнірів Kinder Joy of moving Tennis Trophy є видатні спортсмени. Цього року юних тенісистів в Іспанії надихатиме та підтримуватиме кумир Жо-Вільфрід Цонга, а в Україні послом турніру став Андрій Медвєдєв. Круто ж!

Запрошуємо кожного з вас до нашої спільноти! Разом – ми сила та здорове майбутнє! Летс гоу!


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты