Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220900"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Кавунова дієта: як смачно схуднути на 7 кг

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.02
0
Дієта, при якій можна їсти лише солодкі і соковиті кавуни, носить звання однієї з найефективніших літніх дієт. Кавунова дієта д

Дієта, при якій можна їсти лише солодкі і соковиті кавуни, носить звання однієї з найефективніших літніх дієт.

Кавунова дієта

Джерело: pixabay.com

Кавунова дієта діючий метод схуднення для тих, хто любить ці смачні, ароматні плоди. На такій дієті можна схуднути на 7-10 кілограм.

Кавун не тільки низькокалорійний, але і добре справляється з відчуттям голоду. До того ж, він приємний на смак і його вживання добре впливає на роботу нирок. Навіть тим, хто не прагне схуднути, медики рекомендують влаштовувати кілька кавунових розвантажувальних днів для профілактики ниркових захворювань.

Перед початком дієти необхідно обов’язково проконсультуватися зі своїм лікарем і здати необхідні аналізи, в тому числі на цукор, адже в кавунах міститься велика кількість цукру і це може негативно відбитися на стані здоров’я.

Існує два типи кавунової дієти — один з них більш екстремальний і полягає у вживанні виключно кавуна і води. Другий — більш щадний і включає в себе кавуни, а також низькокалорійну їжу.

Кавунова дієта

Джерело: [email protected]

Як схуднути на кавунах

Якщо ви вирішили схуднути швидко і ефективно, необхідно віддати перевагу першому варіанту дієти. Протягом п’яти днів рекомендується вживати тільки кавун і воду. Протягом доби потрібно з’їсти близько 5 кілограм кавуна. Щоб точно розрахувати необхідну кількість кавуна, розділіть ваш вагу на 10. Таким чином, якщо Ваша вага 50 кг, вам потрібно з’їсти 5 кг кавуна. Рекомендується їсти кавун кожні 3 години, тобто 5-6 разів на добу.

Другий варіант дієти займе від 10 до 20 днів днів. У цьому випадку протягом першого етапу дієти необхідно до кожного прийому кавуна додати два шматочки житнього хліба, а потім протягом 10 днів вживати кавун, а також маложирні вуглеводно-білкові продукти харчування, включаючи крупи, курку, рибу, зелень, овочі, яйця та сир.

Важливо: абсолютним протипоказанням до кавунової дієти є цукровий діабет, порушення функцій нирок або сечостатевої системи.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: