Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="255150"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Інфекціоніст пояснив, чому деякі люди не заражаються COVID-19

Old date:
Current date: 2022.08.13
New date: 2020.09.28
0
З часів початку пандемії коронавірусу лікарі помічають цікаву особливість: одні люди хворіють на коронавірус, а інші, зокрема ті, я

З часів початку пандемії коронавірусу лікарі помічають цікаву особливість: одні люди хворіють на коронавірус, а інші, зокрема ті, які контактували з хворим, — ні. Київський лікар-інфекціоніст пояснив, чому деякі люди не можуть захворіти COVID-19.

Нестирильный иммунитет против коронавируса

Джерело: freepik

Вірус SARS-CoV-2 проникає до організму людини через вдихання крапель інфекції, що виділяються хворим під час кашлю або чхання, а також контактним шляхом, коли людина торкається заражених предметів та поверхонь, а потім чіпає обличчя або слизові носа й очей. Саме тому найкращим способом уникнути інфікування вважається носіння масок при контакті з хворим та регулярна і ретельна гігієна рук.
При цьому помічені випадки, коли здорова людина після спілкування із зараженою (наприклад, лікарі або родичі, які проживають в одному приміщенні з хворим СOVID-19) так і не підхопила вірус. За словами лікаря-інфекціоніста Євгена Дубровського, вся справа в нестерильному імунітеті. Вірус просто не встигає щось зробити в організмі людини, оскільки його моментально ліквідують потужні механізми Т-клітинного захисту.

«Очевидно, що сила клітинного імунітету набагато могутніше й ефективніше гуморального. Простими словами — вірус навіть не встигає щось зробити в організмі людини, як його знищують потужні механізми дії Т-клітинного захисту», — пояснив фахівець.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 


Допис, поширений Коронавірус_iнфо (@coronainfoua)

Подібне явище особливо проглядається в роботі медперсоналу. Деякі лікарі досі не захворіли на коронавірус, хоча на активно контактують із зараженими. Як розповів медик, в інфектології це називається нестерильний імунітет.


Виникає він через вплив на організм малих доз вірусу, зараження якими неможливо уникнути в умовах лікарні. Проте в той же час вони зробили щось на кшталт щеплення, яке в підсумку змогло убезпечити людину від інфікування СOVID-19.


Київський лікар-інфекціоніст переконаний, не всі перехворіють на ковід в яскравій формі. У багатьох вже сформувався своєрідний імунітет. Але сильні надії на нього покладати не варто. Невідомо, чи є він у вас чи ні. Тому краще продовжувати дотримуватися всіх рекомендацій щодо профілактики коронавірусної хвороби.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x