Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="248707"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Хвороба від нервів: 7 симптомів вегето-судинної дистонії

Old date:
Current date: 2021.06.16
New date: 2020.06.10
0
Вегето-судинна дистонія (ВСД) є однією з найбільш суперечливих хвороб нашого часу. Деякі медики переконані, що ВСД - неіснуюча х

Вегето-судинна дистонія (ВСД) є однією з найбільш суперечливих хвороб нашого часу.

Вегето-сосудистая дистония

Джерело: Freepik

Деякі медики переконані, що ВСД — неіснуюча хвороба, якою пояснювали наявність різних симптомів в тому випадку, коли так і не вдавалося поставити правильний діагноз. У свою чергу інші лікарі стверджують, що дисфункція вегетативної нервової системи — захворювання, яке виникає вдруге і є наслідком іншої хвороби.

У сучасній медицині прийнято вважати, що пацієнтів з діагнозом ВСД необхідно дообстежити, щоб знайти справжню причину захворювання. Втім, є і ті медики, які визнають існування цього розладу нервової системи та впевнені, що з ним можна і потрібно боротися.

Так чи інакше, ВСД пов’язують з багатьма неприємними симптомами, які мають цілком реальний, а не міфічний, вплив на повноцінне життя людини та на функціонування її організму. Саме тому пропонуємо ознайомитися з головними симптомами «хвороби від нервів» — вегето-судинної дистонії.

Вегето-сосудистая дистония

Джерело: Freepik

СЛАБКІСТЬ

Загальне нездужання, почуття втоми і пригніченості що не прходить, — в числі симптомів цього поширеного захворювання нервової системи. При ВСД пацієнти, як правило, скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності та загальну слабкість. Всі ці симптоми зазвичай списуються на звичайну втому.

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ

Головний біль — вічний супутник пацієнтів, які страждають від ВСД. Тривалий головний біль та мігрень, що виникають без причини, можуть свідчити про розвиток ВСД та інших серйозних захворювань нервової системи.

ПЛАКСИВІСТЬ ТА ДРАТІВЛИВІСТЬ

Дратівливість, пригніченість та надмірна плаксивість — очевидні ознаки ВСД. Іноді депресивні стани та апатія навіть можуть призводити до панічних атак, а також посилювати почуття тривоги та занепокоєння.

Вегето-сосудистая дистония

Джерело: Freepik

ЗАДИШКА

Задишка є ще одним симптомом ВСД, який досить часто плутають з іншими захворюваннями. Втім, багато пацієнтів з вегето-судинною дистонією відзначають у себе проблеми з диханням, які в даному випадку свідчать про проблеми з нервовою системою.

СИЛЬНЕ СЕРЦЕБИТТЯ

Через перепади тиску та викиди адреналіну в кров пацієнтів з ВСД, у них відзначаються болі за грудиною та в області серця, а також сильне серцебиття. Це, в свою чергу, може спровокувати панічні атаки.

Вегето-сосудистая дистония

Джерело: Freepik

ПІТЛИВІСТЬ

Підвищена пітливість — ще один сигнал, який повинен привести вас в кабінет невролога або психолога. Симптомами ВСД вважається різка зміна температури тіла, жар, підвищена пітливість або раптове збліднення обличчя.

ПОГАНИЙ СОН

Проблеми зі сном, часті пробудження або безсоння — ще одна явна ознака ВСД. У багатьох випадках поганий сон є наслідком нервового перезбудження або виснаження на тлі хронічного стресу.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: