Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="253323"]
Материалы на украинском языке

Горіховий або Хлібний Спас — привітання, смс, листівки, картинки на Третій Спас

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.08.28
0
Горіховий або Хлібний Спас – це світле та красиве свято, останній з трьох Спасів. Ми відзначаємо його 29 серпня. Збережи собі наші п

Горіховий або Хлібний Спас – це світле та красиве свято, останній з трьох Спасів. Ми відзначаємо його 29 серпня. Збережи собі наші привітання та листівки з Горіховим Спасом та надсилай рідним і друзям.

Горіховий або Хлібний Спас

Джерело: Unsplash

До речі, Горіховим цей Спас називається тому що до цього часу вже всі горіхи дозріли і можна збирати врожай. Та й Успенський пост закінчився, а тому на столі рясно та щедро від наїдків: пироги, хліб, мед, солодощі та фрукти з овочами. Справжнє свято живота!
Не забудь привітати з ним усіх своїх рідних, а краще – зберіться за святковим столом.

Горіховий Спас: вітання у віршах

Нехай Горіховий Спас
щастя принесе для всіх вас!
Хай буде щедрим та щасливим,
хай стіл святковий буде красивим!
Хай янгол-охоронець не підводить,
і зле око ніколи вам не шкодить!


***

Поспішаю з Горіховим Спасом вітати,
всім рідним вірша передати!
Будьте в мене красиві та здорові,
і до життя майте вагон любові!


***

Горіховий Спас – радість для всіх,
бо кожну нашу справу чекає успіх,
бо пироги на столі не кінчаються,
бо в житті тільки радощі трапляються!

***


З Третім Спасом вітаю,
успіхів в усьому бажаю!
По житті сонячної погоди,
захисту від усієї негоди!

***

Горіховий Спас,
не тільки горішків припас!
Пирогів напечемо,
щирих друзів покличемо,
щоб лунав веселий сміх,
свято влаштуємо для всіх!


Горіховий спас вітання у віршах

Джерело: Freepik

СМС-привітання з Горіховим Спасом

Горіховий Спас зустрічай,
друзів та рідню вітай!

***

З Горіховим Спасом вітаю,
красивого життя бажаю!


***

З Хлібним Спасом поспішаю привітати,
гарного настрою в цей день побажати!

***

У Спас будьте гарні та здорові,
що послав він вам любові!

Вітання з Горіховим Спасом у прозі

Вітання з Горіховим Спасом у прозі

Джерело: Freepik

Настав світлий день – Горіховий Спас! Впевнені: він благодаті всім припас! Бажаємо вам завжди бути здоровими, щасливими, красивими та любимими! Нехай ваше здоров’я буде міцним, як горішок, а небо над вами – сяючим та сонячним! Зі святом!

***

У Хлібний Спас нехай калач вашого життя стане ще смачнішим, горішок успіхів – солодшим, а грошенята будуть рясними, як зернята на полі! Вітаю вашу родину з Третім Спасом!

***

У день Горіхового Спаса надсилаємо вам щире привітання, щастя побажання, радості вагон, щоб успіх був постійним вашим супутником! Будьте найщасливішими та найздоровішими!

***

Вітаю з Горіховим Спасом! Нехай Бог тебе оберігає, нехай допомагає у всіх твоїх починаннях та радує кожного дня новими щасливими митями!

***

Вітаю з Горіховим Спасом, друже! Нехай благополуччя стане твоїм постійним супутником, а радість оселиться в твоєму домі та буде щоранку посилати гарний настрій, наснагу на весь день та натхнення на всі звершення! Вітаю!

***

Найкращій родині надсилаю найкращі побажання з Горіховим Спасом! Хай діточки та онуки зростають вам на радість, робота вас радує, гроші не переводяться, а головне – нехай ви завжди будете здорові, красиві, щасливі, дружні та люблячі! Вітаю з Горіховим Спасом!

***

Найщиріші привітання з Горіховим або Хлібним Спасом! Нехай Бог береже вас, а янголи-охоронці відганяють усе лихе та недобре, а приносять тільки найкраще: найсильніше здоров’я, найпалкіше кохання, найкращу роботу та здійснення усіх ваших мрій!

***

Пташечка наспівала, що настав Горіховий Спас, і для тебе – все найкраще припас! Вітаю зі святом та бажаю бути найкращою у всьому, а головне – щоб усі твої мрії здійснились!

***

Увага-увага! Горіховий Спас приніс тобі величезну удачу, міцне здоров’я, палке кохання та здійснення усіх мрій! Вітаю зі святом, бажаю завжди залишатись най-най-найкращою! Ти цього заслуговуєш на всі сто відсотків!

***

Оце так родина! Оце так господиня! Щиро вітаємо вас з Горіховим Спасом, бажаємо злагоди у домі, радості в усьому та натхнення кожному з вас! Будьте щасливі, будьте здорові!

Картинки та листівки на Горіховий Спас

Картинки до свята горіховий спас

Листівки горіховий спас

Хлібний спас листівки

Горіховий спас фото


Вітаємо зі святом!


Джерело: журнал «Ліза»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x