Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268503"]
Материалы на украинском языке

Голосування за Чілдрен Кінофест в межах Громадського бюджету Києва

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2021.08.28
0
Чілдрен Кінофест – це міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, який щороку після шкільного Останнього дзвоника проходить

Чілдрен Кінофест – це міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, який щороку після шкільного Останнього дзвоника проходить по всій Україні. Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно та залучати дітей до створення кінофільмів. Усі заходи – безкоштовні. У 2021 році кінопокази відбулися в понад 20 містах, а також онлайн, завдяки чому до перегляду долучилося ще більше дітей та родин. Окрім цього в межах фестивалю традиційно проходить конкурс короткометражних фільмів, створених дітьми: сотні юних режисерів і режисерок надсилають організаторам свої роботи, а переможці отримують призи.
Найбільше локацій фестивалю припадає на столицю – обрати зручний для себе кінотеатр можуть глядачі різних районів великого міста. Також у Києві проходить і урочиста Церемонія відкриття Чілдрен Кінофесту – велике свято як для дітей, так і для батьків.

Щоб мати можливість проводити фестивальні події в столиці в повному обсязі, 9-й Чілдрен Кінофест, який відбудеться 27 травня – 5 червня 2022 року, змагається за підтримку містянами в межах Громадського бюджету Києва.


Підтримайте проєкт Чілдрен Кінофесту шляхом електронного голосування, і в разі здобуття необхідної кількості голосів, він буде реалізований Містом під контролем Команд та громадськості. Прийом голосів триватиме до 15 вересня.

Для того, щоб проголосувати за нього, необхідно:


  • Обрати проєкт Чілдрен Кінофесту на сайті Громадського бюджету
  • Натиснути «ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ»
  • Авторизуватися за допомогою Bank ID (будь-якого банку, де ви маєте картку) або цифрового підпису
  • Система повертає вас на сторінку проєкту (якщо система вас повернула на головну сторінку, натисніть «Всі проєкти» і введіть у пошуку «Чілдрен Кінофест»). Тисніть «Проголосувати»!

Голосування безкоштовне.


Відеоінструкція з голосування – тут.
Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x