Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="255218"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Епідеміолог назвав хворобу, яка може захистити від коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.08.13
New date: 2020.09.29
0
Вчений-епідеміолог поділився нещодавнім відкриттям про вплив лихоманки денге на рівень захворюваності коронавірусом. Як виявило

Вчений-епідеміолог поділився нещодавнім відкриттям про вплив лихоманки денге на рівень захворюваності коронавірусом. Як виявилося, в регіонах, де поширена ця хвороба, люди рідше інфікуються вірусом SARS-CoV-2.

Лихорадка денге и коронавирус

Джерело: freepik

Лихоманка денге — гостре вірусне захворювання, переносниками якого в основному є комарі. Недуга особливо поширена в країнах Південної та Південно-Східної Азії, Африки, Океанії й Карибського басейна.В період пандемії коронавірусу багато вчених вивчають регіони з найбільшою кількістю випадків інфікування.
Так, нещодавнє відкриття показало, що вплив лихоманки денге здатний забезпечити організму якийсь імунітет до COVID-19. Про це розповів професор американського Університету Дьюка Мігель Ніколеліс.

Цікаву закономірність епідеміолог виявив випадково, коли його дослідницька група перевіряла роль автотрас в поширенні коронавірусу в Бразилії. Вчений порівняв кількість випадків ковідної хвороби в районах спалаху лихоманки денге і прийшов до висновку, що люди там рідше заражаються інфекцією SARS-CoV-2.


Коронавирусная инфекция

Джерело: freepik

Мігель Ніколеліс передбачає, що між двома збудниками є зв’язок. За його словами, раніше при проведенні тестів на антитіла COVID-19 пацієнти, що одужали від лихоманки денге, показували хибнопозитивні результати. Звідси виникає ймовірність утворення перехресного імунітету — тобто в організмі людини утворюється захист від коронавірусу.


Ніколеліс вже готує своє дослідження до публікації. Якщо його відкриття отримає підтвердження, то для боротьби з пандемією можна буде використовувати безпечну вакцину проти лихоманки денге. Фахівець вважає, що вона здатна викликати у людини імунітет до коронавірусу.


Нагадаємо, представники різних країн ще з початку пандемії говорять про можливі ліки, здатні посприяти в боротьбі з COVID-19. В Африці, наприклад, пропонували користуватися протималярійними засобоми на основі полину. Мовляв, вони допомагають боротися з інфекцією SARS-CoV-2. Препарат під назвою Covid Organics викликав недовіру у світової медичної спільноти, оскільки ефективність цих ліків не підтверджували наукові факти. Тепер же вчені вивчили його функціональність і навіть отримали схвалення від Всесвітньої організації охорони здоров’я для випробування на людях.

Как помочь маленьким животикам: 5 способов улучшить пищеварение малыша⇒


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x