Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270986"]
Материалы на украинском языке

Експерти та батькі розповіли, як не зламати дитину та виховати особистість

Old date:
Current date: 2022.11.28
New date: 2021.11.25
0
На онлайн-практикумі «Як екологічно та гармонійно виховувати дитину» надихалися ідеєю та прикладами того, що роль батька може і ма

На онлайн-практикумі «Як екологічно та гармонійно виховувати дитину» надихалися ідеєю та прикладами того, що роль батька може і має бути радісною. Червоною ниткою всіх виступів був меседж «спокійні та самореалізовані батьки – успішна та щаслива дитина».

Источник: Shutterstock

Команда спікерів порадувала своєю різноманітністю: коучі, психологи, лікарі, бізнесмени, багатодітні мами та зірки шоу-бізнесу. Це дало змогу учасникам практикуму подивитися на сучасні підходи у вихованні з різних боків.

Відкрила практикум Лілія Білоусова, коуч просунутих батьків та дітей, авторка різних інтелектуальних продуктів для розвитку дітей від 0 до 99 років. Її майстер-клас «Компас сучасного батька» розкрив поняття «Bani-світ» та позначив ключові вектори виховання дітей для їхнього успішного майбутнього. Не обійшлося без тестів. Батьки визначили рівень своєї «привабливості» для власної дитини та побачили свої сильні сторони та зони зростання. А тим, хто відправить Лілії в дірект результати тесту, отримає ще й рекомендації для посилення і себе, і дитини.

Далі ми шукали відповідь на Мега актуальне для багатьох мам питання «як встигнути все не кидаючи роботу». Своїми лайфхаками ділилася Юла, багатодітна мама та CEO YULA Company.


Головний меседж — спочатку подбай про себе, свій ресурс, потім все інше. Щобільше, Юла вселила віру в те, що з народженням дітей зростають і можливості, наприклад, фінансові. Тож підвищення народжуваності у новому році забезпечено))

Владислава Барзилович, кандидат медичних наук, педіатр, алерголог, на одному диханні зруйнувала 6 популярних міфів про алергію у дітей 21 століття. Якщо ви хочете досягти стану «коли дитина їсть з миски кота, то це проблеми кота», то вам на майстер-клас до Владислави)) Її виступ допоміг батькам розпрощатися зі своїми страхами та тривогами.

Практикум не оминув і таку важливу тему як «Життя в балансі: як побудувати гармонійні стосунки з дітьми, чоловіком та із самою собою. Формулу балансу показала Олена Борисова, СЕО компанії GastroFamily (об’єднує понад 80 ресторанів у різних містах та країнах), мати п’ятьох дітей.

Спіч Олени можна розбирати на цитати, кожне слово має глибоке значення. Учасники отримали зведення готових правил (правила мами, правила пари, правила сім’ї), які допомагають жити в балансі із собою, чоловіком, дітьми та світом. Залишилося трохи — впровадити їх у своє життя.

Розібравшись із внутрішньою рівновагою, учасники перейшли до фізичного здоров’я.

Іван Шкрібляк, офтальмолог, менеджер з експертної підтримки компанії Alcon подбав про те, щоб батьки знали, як зберегти здорові очі. На своєму майстер-класі «Вплив електронних гаджетів на зорові функції дитини. На що важливо звернути увагу батькам?» Іван озвучив ефективні правила. Правила, дотримуватися яких мають і діти, і батьки, якщо не хочуть мати проблеми із зором. До речі, правила дуже прості у виконанні. І якщо покреативити можуть навіть виявитися цікавими іграми.

Олена Рибка, лікар, член «Товариства лікарів біорегуляційної медицини», мама 4-х дітей, розповіла про особливості лікування та профілактики ГРВІ у вагітних і жінок, що годують, та малюків першого року життя. В ефірі прозвучало дуже багато рекомендацій. Батьки дізналися не тільки про лікувальні препарати та схеми їх застосування, а й про нюанси, які не знайдеш в інструкціях. Майстер-клас Олени — безцінні та корисні поради, які допоможуть не хворіти й залишатися здоровими навіть у сезон ГРВІ.

А ось як уберегти дитину від ментального вірусу, розбирали з Анною Носач, психологом, консультантом з дитячої безпеки, фундаторкою проєкту школи дитячої безпеки Life School.

На майстер-класі Анни: «Як навчати дітей правилам безпеки» батьки дізналися, як встановлювати заборони дитині таким чином, щоб вони не формували у неї переконання, що обмежують. Щоб батьківські послання були для дитини фундаментом для її успішного майбутнього, а не перетворилися на бар’єр на шляху до щасливого життя. Для батьків школярів був ще один Мега цінний контент – способи ефективного навчання.

Вишенькою на торті став виступ зіркового подружжя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна. Пара поділилася баченням того, як визначити та розкрити таланти дитини, чи варто силою «тягнути» на гуртки, які методи виховання вже застаріли. І Тоня, і Арсен згадали цікаві історії зі свого дитинства та розповіли про те, як зараз виховують свою доньку Ніну. Безперечно, ми не могли відпустити пару без музичного сюрпризу. В ефірі пролунав ексклюзив — куплет пісні з нового альбому Арсена та фрагмент пісні з особистої історії кохання.

Завершення онлайн практикуму було не менш натхненним. Партнери та спонсори заходу влаштували розіграш подарунків. 24 учасники стали володарями цінних призів.

Компанія ALCON, лідер у світовій офтальмології, в Україні представляє портфоліо зволожуючих крапель, контактних лінз та обладнання для хірургічного лікування очей
HEEL– виробник лікарських засобів перевірених часом, який уже 85 років дбає про безпеку лікування.
ПреМама дуо – спеціально харчова добавка для вагітних, які планують стати мамами і тих, хто вже годує своїх малюків, яка розроблена з урахуванням рекомендацій Європейського агентства з безпеки харчових продуктів.

BURDA MEDIA UKRAINE подбала, щоб учасники отримали їжу і для розуму, і для душі. Але на цьому організатори не зупинилися. На всіх учасників чекає ще один подарунок — відеозапис практикуму!

BURDA MEDIA UKRAINE прощається до нових зустрічей та бажає всім батькам натхнення, терпіння та міцного здоров’я!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты