Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267426"]
Материалы на украинском языке

Ефективне усунення кольок та закрепів у малюків за допомогою дієтотерапії

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.12
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Інформація у статті призначена виключно для батьків та опікунів малюків до 1 року, у яких були виявлені та підтверджені проблеми із

Інформація у статті призначена виключно для батьків та опікунів малюків до 1 року, у яких були виявлені та підтверджені проблеми із травленням.
У здорових немовлят інколи виникають складнощі із засвоєнням їжі, так звані функціональні проблеми шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Зазвичай це зригування, кольки і закрепи, які спричиняють серйозний дискомфорт у дитини. В свою чергу неспокій і частий плач малюка стають джерелом постійного стресу для батьків.


Якщо у дитини виникли функціональні проблеми ШКТ, не варто пасивно чекати, поки вони минуть.
Однак і до лікарських засобів вдаватися теж необов’язково. Згідно з думкою Європейського товариства спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN) правильна корекція раціону малюка або мами (дієтотерапія) є ефективнішою у боротьбі з функціональними проблемами травлення

Найкращим для дитини першого року життя є грудне вигодовування, тож, його варто продовжувати, дещо відкоригувавши раціон мами. При кольках та здуттях: виключити з раціону алергени й продукти, що посилюють газоутворення. При закрепах: споживати достатньо продуктів із послаблюючою дією, пити достатню кількість води.


У разі штучного вигодовування суть дієтотерапії полягає у переведенні малюка на спеціальну дитячу суміш після попередньої консультації з лікарем-педіатром. Одною з таких спеціальних сумішей може стати суміш Nutrilon Комфорт. Її ефективність було доведено результатами клінічного дослідження, проведеного у 2018 році в 11 містах України. Під час дослідження спостерігали за станом 297 дітей віком до 4 місяців, які мали прояви функціональних проблем ШКТ. Ефект від застосування суміші Nutrilon Комфорт було помітно вже за 1-2 тижні, а за місяць симптоми повністю зникли у 75,8% дітей. Зокрема закрепи – у 91%, кольки – у 83,2%, здуття – у 96% немовлят. При цьому діти добре переносили суміш, набирали вагу та росли.¹

Така висока ефективність спеціальної суміші Nutrilon Комфорт зумовлена її унікальним складом. Крім комплексу вітамінів та мінералів, необхідних для всебічного росту та розвитку малюка; Омега-3/Омега-6 жирних кислот для розвитку мозку та зору, дана суміш також містить:


  • запатентований комплекс GOS/FOS — природний пребіотик, що робить випорожнення м’якшими і частішими;
  • бета-пальмітинову кислоту — зменшує закрепи і покращує засвоєння кальцію;
  • 100% сироватковий частково гідролізований білок — легше засвоюється незрілою травною системою;
  • знижений рівень лактози — суттєво полегшує травлення.

Тож, функціональні проблеми з травленням у малюків можна і потрібно вирішувати. Для малюків на грудному вигодовуванні потрібно коригувати раціон мами, при штучному вигодовуванні ― переходити на спеціальну суміш, наприклад, Nutrilon Комфорт, ефективність якої є клінічно доведеною.


1 Шадрін О.Г. Сучасні можливості дієтотерапії функціональних порушень ШКТ в дітей грудного віку // Здоров’я дитини. — 2018. — №3.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x