Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271553"]
Материалы на украинском языке

Джамала, Тоня Матвієнко, Олена Шоптенко на прем’єрі шоу «Кібер Санта. Інший вимір»

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.14
0
У Концерт-холі ВДНГ розпочалися покази сімейного мультипросторового шоу «Кібер Санта. Інший вимір», які триватимуть до 9 січня. Впе

У Концерт-холі ВДНГ розпочалися покази сімейного мультипросторового шоу «Кібер Санта. Інший вимір», які триватимуть до 9 січня. Вперше в Україні в шоу повністю стерті кордони між глядачами, сценою та акторами, адже глядацька зала не має фіксованих сидячих місць.

Кібер Санта. Інший вимір

Серед перших глядачів шоу були Джамала з сином та чоловіком, Олег Фагот із сином Микитою, Ірина Данилевська з онуками, Ілона Гвоздьова з донькою, Поліна Неня з дітьми, Наталія Холоденко з сином та донькою, Соломія Вітвіцька з похресниками, Тоня Матвієнко з донькою, Семен Горов з сім’єю, Олена Шоптенко, група OpenKids, Андрій Кіше з родиною, Любомир Левицький, Геннадій Попенко з сім’єю, Ліка Співаковська з донькою, Анна Олицька з сином, Анна Арфеєва, Ірина Костюк, Сергій Созановський та відомі блогери Санта Вікторія, Уляна Ройс, Аревік Арзуманова та інші.

Кібер Санта. Інший вимір

Зіркові гості вирушили у захоплюючу подорож між трьома сценами й опинились в епіцентрі сюжету ігрового шоу для всієї родини з технологічними візуальними спецефектами, карколомними акробатичними трюками, інтерактивною взаємодією з глядачами, грандіозними декораціями та професійною грою кращих акторів комічного жанру і танцюристів.

«В нашому новому шоу ми заохочуємо всіх гостей не стримувати себе та свої емоції. У нас не тільки можна, а й потрібно рухатись, підходити ближче до артистів, взаємодіяти з декораціями та акторами», — розповідає Директорка StageShow Company Наталія Гончар. «У «Кібер Санті» дітлахи виступають найкращими помічниками. Вони чудово розуміють та відчувають, що потрібно робити, і ведуть за собою батьків, які і самі можуть на годину відчути себе знову у дитинстві. Ми хочемо, щоб кожний гість став частиною цієї новорічної постановки та відчув справжню магію».

Кібер Санта. Інший вимір

Кульмінацією вистави став показ Antigravity.show, яке вже підкорило суддів американського шоу талантів та глядачів з усього світу, а в Україні було продемонстровано вперше. Це була колаборація студії інноваційних технологій Front Pictures з українськими постановниками шоу Костянтином Томільченком та Олександром Братковським (Red Rabbit Entertainment) та новаторами у сфері сценічного обладнання Profi Innovations.

Постановою головного шоу цієї зими традиційно займаються режисери-постановники Костянтин Томільченко та Олександр Братковський — творці грандіозних зимових постановок «Winterra» та «Вартові мрій». 

Кібер Санта. Інший вимір

Автори тексту та музики головного саундтреку шоу: Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик, Інга Кагарлик, а виконав його Вадим Федорів (Дядя Вадя).

Покази шоу триватимуть до  9 січня: у будні та вихідні. Квитки у продажу на сайті проєкту Кібер Санта!

Де: Концерт-хол ВДНГ (павільйон №9), пр-т. Академика Глушкова, 1

Коли: покази шоу триватимуть до  9 січня.

Білети: Кібер СантаKarabas.com, Concert.ua, Kontramarka.ua

Вартість білетів — 690 грн. 

Вистави пройдуть із дотриманням усіх карантинних норм.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x