Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272296"]
Материалы на украинском языке

«Думай і дивись як фотограф»: конкурс для майбутніх фотохудожників

Old date:
Current date: 2023.01.26
New date: 2022.01.20
0
Перше зображення вдалося отримати ще в далекому 1822 році, і тоді ніхто не міг уявити, що за двісті років світлини зможе робити кожен.

Перше зображення вдалося отримати ще в далекому 1822 році, і тоді ніхто не міг уявити, що за двісті років світлини зможе робити кожен. І які! Фотографія стала одночасно справжнім мистецтвом і хобі для мільйонів людей. А деякі знімки настільки відомі, що ми впізнаємо їх із напівпогляду. Наприклад, ви точно бачили фото Альберта Ейнштейна з висунутим язиком (момент вхопив фотограф Артур Сас), також серед найвідоміших фото світу можна назвати «Поцілунок на Таймс-сквер» (Альфред Ейзенштадт), «Обід на хмарочосі» та «Афганська дівчинка» (Стів МакКаррі). 

А чи знали ви, що світлиною, яка отримала титул «тієї, що має найбільше переглядів», є шпалери за замовчуванням для Windows XP, для створення яких було використано фото «Блаженство», зроблене фотографом National Geographic Чарльзом О’Ріром? А про те, що деякі роботи продають на аукціонах за великі гроші? Так, найдорожчими знімками є «Кадри з фільмів, що не мають назви» Сінді Шерман (продано за $6 773 000) та «Рейн ІІ» Андреаса Гурські (продано за $4 338 500). 

Освітній проєкт «На Урок» запрошує школярів відчути себе частиною світу фотомистецтва. Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» триватиме з 17 січня по 17 лютого 2022 року. На вас чекає багато корисної інформації та цікавих завдань, із яких ви дізнаєтеся, коли з’явився перший фотоапарат, що таке «золотий час», без якого додаткового обладнання не обійтися справжньому фотографу, як правильно побудувати композицію – все те, що надихає мільйони людей робити дивовижні, захопливі, зворушливі світлини. А ще ви неодмінно дізнаєтеся багато цікавих фактів про відомі фотороботи та їхніх авторів!


Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу перейти до виконання завдань. Також можна зареєструватися за допомогою свого вчителя. Переможцями стають усі! Тож долучайтеся до конкурсу та отримайте масу вражень і цікавих відкриттів!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты