Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271861"]
Материалы на украинском языке

До Києва привезуть театральне 3D-шоу «Холодне серце-2»

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.24
0
Прем'єра масштабного проекту за мотивом відомого мульта пройде у столиці наприкінці грудня Три казкові сестри Хельга, Ельза та

Прем’єра масштабного проекту за мотивом відомого мульта пройде у столиці наприкінці грудня

Три казкові сестри Хельга, Ельза та Ганна, вірні друзі Олаф, Свен продовжують подорож казковою країною, і з нетерпінням чекають на глядачів на масштабному театральному шоу «Холодне серце-2». Неймовірна довгоочікувана прем’єра від творців шоу «Холодне серце» відбудеться у Києві 28, 29 та 30 грудня у Будинку офіцерів. За словами організаторів, щоб усі бажаючі змогли потрапити на прем’єру, в день проходитиме по дві вистави – 11.00 та 14.00.

Героям належить потрапити в Зачарований Ліс, стати свідками багаторічного протистояння народів Еренделла і Нортулндри, зустрітися в бою з кам’яними монстрами, битися з духами лісу, дізнатися про магічну таємницю сестер, а також потрапити в печеру річки Ахтахалан, яка пам’ятає все.

Нашляху до пригод филосов-сніговик Олаф і відданий олень Свен, приготували ряд сюрпризів, які не тільки надають захоплюючий сюжет постановці, а й прививають любов до сімейних цінностей. 67 персонажів на одній сцені, нові технічні рішення, 3D маппинг і
візуальні ефекти, запальна хореографія, яскраві костюми, вокальна й акторська майстерність — все це понесе глядача у магічний світ казки осіннього Лісу.

Масштабна постановка створена професійною командою студії «ГреТаАрт» та вихованцями продюсерського центру «Made in Odessa».
Квитки: https://karabas.com/tours/holodne-serce-2-tour


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x