Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="247995"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

До Дня захисту дітей Chicolino випускає підгузки з технологією Double Stream 

Old date:
Current date: 2021.06.12
New date: 2020.06.01
0
Відтепер малюки отримують ще більше сухості та комфорту для спокійного сну. Нова лінійка підгузків від Chicolino забезпечить більш шви

Відтепер малюки отримують ще більше сухості та комфорту для спокійного сну. Нова лінійка підгузків від Chicolino забезпечить більш швидке поглинання та надійне утримання рідини.

Широка лінійка продукції Chicolino включає серію денних та нічних підгузків для дітей різного віку.

  • Підгузки Chicolino День – це справжня Siesta для малюка, коли він активно пізнає світ, почуваючи себе сухо та комфортно.
  • Chicolino Нічні з максимальним поглинанням вологи, забезпечують спокійну Siestу батькам. Доки малюк спокійно спить, вони можуть відпочити, або присвятити час собі.

Щоб забезпечити відсутність протікання під час активності, підгузки Chicolino мають щільні бортики, які делікатно прилягають до дитячих ніжок та адаптуються під кожен рух. Запорукою сухості є також анатомічний поглинаючий шар, який надійно розподіляє вологу всередині підгузка. Міцні застібки багаторазового використання гарантують надійне утримання, а за комфортні відчуття відповідає зовнішній дихаючий шар, що забезпечує природну циркуляцію повітря. Нічна серія підгузків має суперпоглинаючий шар, що збереже вологу всередині протягом усієї ночі.

Chicolino не припиняє вдосконалювати свою продукцію, щоб забезпечити ще більшу якість та комфорт. До Дня захисту дітей, бренд презентує серію нових нічних підгузків з технологією Double Stream. Більше не треба переривати нічний сон заради заміни підгузка! Турбуючись про щасливе дитинство свого малюка, тепер мами можуть обирати якісну продукцію за справедливою ціною.

«Я батько чотирьох дітей, саме тому я добре знаюсь на дитячих підгузках, – розповідає засновник бренду Андрій Білоножко. –  Два роки тому ми розпочали виробництво підгузків Chicolino в Україні, використовуючи сучасне італійське обладнання та найкращу європейську сировину. Нашим завданням було створення якісного продукту за оптимальну вартість, щоб кожна родина змогла дозволити собі надійні підгузки для забезпечення сухості та комфорту малюкам вдень та вночі. Підгузки, які ми випускаємо, тестуються не лише лабораторіями, а й моїми дітками, а тому я можу впевнено гарантувати їхню якість. Chicolino – це продукт яким я живу і який створений саме для Вас.»

Особливість новинки від Chicolino – двоканальна система розподілу рідини, яка збільшує поглинаючу здатність на 60% у порівнянні зі звичайними підгузками. Вдосконалені засоби мають спеціальний розподільчий шар, що забезпечує швидке, рівномірне вбирання та надійне утримання вологи  всередині. Посилені бар’єри мінімізують протікання, а еластичні застібки забезпечать зручне вдягання та надійну фіксацію. Шкіра малюка буде сухою та захищеною протягом усього сну.

 

З нагоди випуску нових нічних підгузків з технологією Double Stream бренд дарує можливість випробувати їх абсолютно безкоштовно. Просто заповніть спеціальну форму, і ви отримаєте один з 500 безкоштовних подарунків від Chicolino*!

______________________________________________________________________________________________________

Про компанію:

BHB group – молода вітчизняна компанія, яка виробляє якісні та доступні засоби гігієни для малюків від народження. Використовуючи сучасні технології та безпечні матеріали, компанія завоювала прихильність українських батьків. Сьогодні підгузки компанії дарують спокійний сон та радість активного зростання тисячам малюків. 

«Виробництво підгузківскладний та високотехнологічний процес, – говорить Андрій Білоножко. – Chicolino – це не лише сухість та комфорт, але й робочі місця та ВВП країни. Купуючи українське, ви разом з нами робите внесок у підсилення економіки країни».

Щоб забезпечити європейську якість своєї продукції, Chicolino використовує перевірену європейську сировину та високотехнологічне італійське обладнання. У виробництві застосовуються високоякісні клеї, м’які багаторазові застібки та надміцні резинки, стійкі до розтягування. Суперабсорбент та целюлоза, які складають внутрішній шар підгузків, забезпечують дуже швидке поглинання рідини та перетворення її на гель. Щоб не допустити подразнення та захистити ніжну шкіру малюків, верхній шар підгузків вистелено дихаючим матеріалом з мікропорами, а відсутність барвників та маскуючих ароматів дозволяють зменшити ризик алергічних реакцій. Всі матеріали, що використовуються у виробництві, сертифіковані, та пройшли лабораторне тестування. 

*В якості подарунка виступають нові підгузки у розмірах  4 та 5

Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: