Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269423"]
Материалы на украинском языке

До дня вчителя: 5 книг, що допоможуть порозумітися з дитиною

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.30
0
Виховання — тема, що хвилює покоління та розпалює пристрасні дискусії серед психологів і освітян. Старі моделі виховання і перман

Виховання — тема, що хвилює покоління та розпалює пристрасні дискусії серед психологів і освітян. Старі моделі виховання і перманентному протистоянні з новими інноваційними підходами. Але не варто забувати, що найголовніше — розуміти дитину, вміти підібрати правильні слова та відчути її емоції.  

До дня вчителя: 5 книг, що допоможуть порозумітися з дитиною

«Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)», Філіппа Перрі 

Авторка, британська психотерапевтка, колумністка, авторка книжок та низки наукових статей з психології, пропонує комплексний підхід до процесу виховання, а не окремі поради й лайфхаки. Цей підхід стосується всього: сприйняття дитини, пропрацювання власних психологічних травм і бар’єрів та усвідомлення того, що їх не варто нав’язувати й передавати дітям (учням у класі чи власним чадам). Тут про все  —  від відповіді на питання про суворість/лайтовість  виховання до  порад про те, як самим вчителям/батькам пропрацювати свої травми від виховання. 

«Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)», Філіппа Перрі 

«Якщо з дитиною складно», Людмила Петрановська 

Назва книжки говорить сама за себе. Нерідко дитина починається поводитися настільки нестерпно, що і в батьків і у вчителів опускаються руки. Бешкетує, не слухається, підбурює інших учнів у класі вчиняти рейвах тощо. Це видання від кваліфікованої сімейної психологині допоможе знайти спільну мову з будь-якою дитиною, зорієнтує в складних ситуаціях і конфліктах, порадить, як  гідно вийти з них та зберегти терпіння.


«Якщо з дитиною складно», Людмила Петрановська 

«Як допомогти дівчинці-підлітку», Мері Пайфер, Сара Пайфер Ґілліам

Дівчатка-підлітки потребують інших підходів виховання, ніж хлопчики, це очевидно. Ба більше, кожна дівчина особлива. Так, вони ровесниці, але при цьому виглядають, відчувають та думають абсолютно по-різному. Ця книжка допомагає комфортно та без стресів пройти шлях дівчачого підліткового періоду, знайти правильні слова, яку дівчинка-підліток почує і до яких дослухається. Тут про досвід відносин з однолітками, вчителями, формування уявлення про себе та своє майбутнє. Тут містяться корисні поради для дівчат, вчителів і батьків, котрі хочуть, щоб їхні діти почувалися в безпеці та виросли повноцінними і психічно й фізично здоровими особистостями. 

«Як допомогти дівчинці-підлітку», Мері Пайфер, Сара Пайфер Ґілліам

#майже_доросла: книжка про дівчат і для дівчат, Ірина Славінська

Ще одне видання для дівчаток-підлітків. Тут авторка згадує власний досвід, аби вчителям (які , власне, також мають власних дітей і є батьками поза межами школи) було простіше пригадати власні почуття та емоції у період підліткового становлення. Опинившись на місці дівчини-підлітка ви зможете ліпше її зрозуміти. Тут міститься чимало реальних життєвих порад як для самих дівчаток, так і для дорослих,  адже містить відповіді на питання про підліткову поведінку, поради для захиститу дівчинки підлітка у світі діджитал-небезпек, про те, як говорити з підлітками їхньою мовою тощо. 

#майже_доросла: книжка про дівчат і для дівчат, Ірина Славінська

«Як приборкати гнів», Саманта Сновден

Неконтрольований дитячий гнів —  суттєва проблема для вчителів. Гнів, що може спрямовуватися на однолітків та привезти до конфліктною ситуації, після кох батьків викликатимуть до школи, а вчителя — на килим до директора. Цей зошит допоможе дитині впоратися з емоцією гніву, роздратування, а вчитель отримує ефективний та цікавий спосіб до заохочення дитини поводитися чесно та сумирно. Корисні й нескладні вправи стануть дієвим інструментом для того, щоб зрозуміти, що саме викликає роздратування, а також навчитися «ловити» злість ще до того, як в дитини виникне бажання розплакатися чи на когось накричати.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты