Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="239161"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Дієва допомога: соціальне партнерство для розвитку та інновацій

Old date:
Current date: 2021.06.25
New date: 2020.02.24
0
У Мостищенській спеціальній школі Київської області, що засновано 1944 року, працюють талановиті педагоги, які вірять у дитину, її мо

У Мостищенській спеціальній школі Київської області, що засновано 1944 року, працюють талановиті педагоги, які вірять у дитину, її можливості та на практиці застосовують освітні інновації і сучасні технології.

Як дати дитині знання та навички для майбутнього? Як підготувати дитину з особливими потребами у такий динамічний час змін? Відповідь на це шукають разом педагоги, представники бізнесу, волонтери, митці в проекті, започаткованому «Хуавей Україна».

ПОШУК РІШЕНЬ В ОСВІТІ — ЦЕ ДОРОГА ЛЮБОВІ, ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ІННОВАЦІЙ

Для розвитку дітей з порушеннями мовлення, розладами спектра аутизму важливо використовувати комплексний підхід та сучасні методики, надати підтримку педагогам у розвитку навичок комунікації. Саме тому у грудні 2019 року ТОВ «Хуавей Україна» було ініційовано серію методичних практикумів у Мостищенській школі для педагогів за участі команди соціального підприємства «ДивоГра». Педагоги потім самі зможуть поділитися новим досвідом з іншими профільними закладами та громадськими організаціями.

Ми цінуємо цей проект соціального партнерства. Ми показали, як можна використовувати наші найсвіжіші методичні напрацювання, під час майстер-класів із розвитку мовлення, надали методичні посібники для навчального процесу та провели практикуми для педагогів.

Керівниця проекту «ДивоГра» —психолог Ганна Усатенко

ДЛЯ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ ВАЖЛИВИМИ Є І МОВА, І МУЗИКА

Тому цінним сюрпризом стали музичні диски, надані сучасним українським композитором, піаністом-віртуозом Євгеном Хмарою. Його авторські твори будуть навчальними матеріалами на уроках музики та позакласному навчанні, його музика несе не лише красу. Вона розвиває творчість, а ще дає можливість релаксу і для вчителів, і для діточок.

Завдяки фінансовій підтримці ТОВ «Хуавей Україна» Мостищенська школа отримала сучасне обладнання для кухні та бібліотеку для розвитку та інновацій. Подарований комплект книг та посібників — це новий шлях до знань для педагогів і дітей з особливими освітніми потребами, яким складно розуміти друкований текст і які мають мовленнєві порушення.

Соціальне партнерство об’єднало за ініціативи «Хуавей Україна» в проекті «Дорога любові» корпоративних волонтерів, педагогів із Мостищенської школи на чолі з Наталею Василенко, соціальний проект «ДивоГра», яким керує Ганна Усатенко, команду видавництва «Бурда-Україна» та композитора Євгена Хмару.

Це була дуже корисна та надихаюча подорож. Ми зустріли фахівців-педагогів, які працюють так самовіддано та з такою любов’ю, що хочеться навчатися цьому в них. Чому? Тому що ти бачиш неймовірні результати такого ставлення до дітей, яким потрібні особливі рішення для виховання та навчання. Завдяки допомозі ТОВ «Хуавей Україна» з грудня 2016 року цей заклад отримав не лише технічну підтримку (планшети для викладачів, телевізори, обладнання для спальних кімнат, холодильник, розвиваючі ігри, іграшки, набори для ручної роботи, книги), а й сучасну педагогічну методику для розвитку, підвищення кваліфікації викладачів, задовольнив нагальні потреби. Це справжня бібліотека для розвитку та інновацій. Жива зацікавленність викладачів і директора, яку я побачила під час майстер-класів і спілкування, їхня відвертість і турбота про дітей вражають!

Головна редакторка журналу «Мой ребенок» Влада Барсукова

Текст: Аліна Севастюк

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: