Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221228"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Дієтологи назвали 3 продукти для плоского живота

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.06
0
Варто тільки поглянути на літні колекції популярних брендів, щоб зрозуміти - в тренді знову відкритий живіт. Думка про роздільний к

Варто тільки поглянути на літні колекції популярних брендів, щоб зрозуміти — в тренді знову відкритий живіт. Думка про роздільний купальник або короткий топ призводить вас в жах? Без паніки! Вчені розповіли про спосіб, який допоможе вам отримати плоский живіт, не проводячи години в спортзалі.

Як швидко схуднути

Джерело: instagram @zdoroed

Дієтолог Джулі Мейер розповіла, що продукти, які ми їмо, можуть значно вплинути на те, як виглядає живіт. Вона говорить про те, що деякі горіхи, фрукти, овочі і м’ясо яловичини «можуть підвищити ефективність тренувань, контролювати здуття живота і підтримувати здоровий метаболізм» — а це саме те, що потрібно для отримання плоского живота.

Більш того, вже доведено, що такі продукти, як білий хліб і перероблене м’ясо, викликають здуття живота, тому якщо ви хочете побачити швидкі результати, слід уникати такої їжі.

Як швидко схуднути

Джерело: instagram @zyryanov.school

Ось найкращі продукти, які варто їсти, щоб отримати гарний плоский живіт.

ВКЛЮЧИТИ ДО РАЦІОНУ

Мигдаль: ці горіхи містять велику кількість білка і клітковини, які допоможуть довго залишатися ситими.

Яйця: дослідження, проведене в Пеннінгтонському біомедичному дослідному центрі, показало, що люди, які їдять на сніданок яйця, відчувають себе менш голодними протягом дня, ніж ті, хто снідає високоуглеводними продуктами.

Яблука: у 2003 році було проведено дослідження, яке показало, що жінки із зайвою вагою, які вживали в день три яблука протягом трьох місяців, втратили більше ваги, ніж ті, хто робив перекуси печивом або крекерами.

Як швидко схуднути

Джерело: Instagram @stephynow

ВИКЛЮЧИТИ З РАЦІОНУ

Перероблене м’ясо: замініть смажений бекон і шинку на більш корисні продукти, наприклад, на курку або рибу, приготовану на грилі.

Білий хліб: дослідження показало, що дієти з «щільними безклітинними вуглеводами», такими як білий хліб, сприяють запаленням і набору ваги.

Солоні закуски: солоні продукти, наприклад, смажену картоплю або крекери, можуть викликати здуття живота.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: