Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251298"]
Материалы на украинском языке

Діти індиго: основні правила вибору іграшок для супер сучасних малюків

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.21
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Безумовно, кожен з батьків вважає свого малюка особливим. Щиро радіє його успіхам і здобуткам. Зрозуміти, що малюк дійсно відрізняє

Безумовно, кожен з батьків вважає свого малюка особливим. Щиро радіє його успіхам і здобуткам. Зрозуміти, що малюк дійсно відрізняється від однолітків можна вже з перших місяців життя. Такі діткі легше засвоюють нові навички, у них з дитинства до всього підвищений інтерес. Зі статті ви дізнаєтеся, які іграшки варто виключити з оточення, а які допоможуть істотно просунутися в розвитку навіть звичайним малюкам.

почему ребенок кусается, ребенок кусает мамину грудь, ребенок кусает детей на площадке, что делать, если малыш кусает сверстников, агрессивное поведение ребенка, ребенок кусает игрушки

Джерело: Shutterstock

Брязкальця, мобілі, резинки на ліжечка і коляски

Подібний набір іграшок є практично у всіх батьків. Але користі такі аксесуари малюкові, що швидко розвивається, на жаль, принесуть мало. Виготовлені з неякісного матеріалу іграшки можуть принести шкоду або налякати (якісні дитячі вироби не «грюкають», а приємно шарудять, привертаючи увагу маляти).
Оптимальним рішенням для гіперактивної дитини буде використання інтерактивного килимка. Він прекрасно розвиває дрібну моторику і руховий апарат, правда вимагає від батьків постійного контролю. Купити іграшку можна в будь-якому дитячому магазині, тільки вартість досить висока. Але є альтернативне рішення — замовити інтерактивний килимок на просторах інтернету, наприклад, на китайській торговельній площадці Taobao (вартість доставки з Китаю в Україну можна прорахувати ось тут).


Пірамідки, кубики

Такі іграшки розраховані допомогти малюкові розвинути логіку і мислення. Якщо малюк особливий, не сподівайтеся, що подібні предмети допоможуть довго втримати його на місці. Такі діти відрізняються величезною допитливістю, тому непосидючі і постійно вимагають чогось нового. Його може зацікавити:

  • розвивальний тактильний центр (завдяки великій кількості елементів);
  • сенсорний настінний набір (тут кожне торкання відбивається певними діями);
  • логічний столик (за рахунок своєї барвистості і великої кількості кнопок).

Дати дитині бажаного, маючи в арсеналі не один десяток розвиваючих іграшок, далеко не кожен з батьків може собі дозволити. Вартість товарів дитячого сегмента в Україні дуже висока, в той час як в КНР аналогічні вироби коштують копійки.Як замовляти товари з Китаю

Рентабельність придбання дитячих товарів на китайських торгових майданчиках дуже висока. При цьому якості іграшок та інших предметів дитячого вжитку приділяється особлива увага. Тому, віддаючи перевагу товарам з Піднебесної, можете бути впевнені, вони відповідають світовим стандартам. Для замовлення вам буде потрібно звернутися в компанію перевізника, так як більшість китайських торгових майданчиків розраховані на внутрішній ринок. Тут головне не потрапити в лапи шахраїв. Тому, якщо вам потрібна доставка товару з Китаю від надійного перевізника, рекомендуємо звернутися в компанію Meest China. Їх цінова політика лояльна, а умови співпраці значно кращі, ніж у конкурентів.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x