Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="258231"]
Материалы на украинском языке

День студента – вітання та листівки

0
День студента, який відзначають на міжнародному рівні ось вже більше 70 років, ми традиційно святуємо 17 листопада. Ми підготували ці

День студента, який відзначають на міжнародному рівні ось вже більше 70 років, ми традиційно святуємо 17 листопада. Ми підготували цікаві привітання у віршах та прозі, а також гарні картинки та листівки. Скористайтеся ними, привітайте своїх родичів та знайомих студентів зі святом!

День студента – вітання та листівки

Міжнародний день студента — історія свята

Цікаво, що дата була обрана не випадково і пов’язана вона з демонстрацією студентів в Чехословаччині, в ході якої загинув один студент Ян Оплетал, а більше тисячі студентів були затримані і заслані в концтабір. День студентів — це ще одна можливість об’єднатися!

Вітання з Днем студента — вірші

Я вітаю з Днем студента,
З одним з найкращих днів.
Бережи прекрасні моменти
Безтурботного юнацтва свого


Гуляй на повну, не бійся,
Іди в кіно, танцюй і співай.
Про пари ти не турбуйся,
Сьогодні можна — день такий.

Нехай буде в житті все на відмінно,
Навчання буде на ура.
Нехай щастить на фронті особистому.
Студент, ні пуху ні пера!

***

Дорогі, з днем ​​студента!
Нехай переслідує удача,
І мине перездача,
Сесії проходять гладко.

Від навчання відпочивати,
Відпочивай та радуйся ти,
Всі мрії реалізувати,
І рідних не забувати.

***

З Днем студента вітаю
Ось, що я тобі бажаю:
Лекцій більше цікавих,
Днів веселих і чудових.

Свято круто відзначати,
Але і пари не проспати.
Преподів лояльних теж,
І «халява» нехай допоможе.

***

З днем студента вітаю,
І зараз всього побажаю:
Легкого навчання,
Виправдань сподівання,
Щоб сесія не дошкуляла,
І щоб прийшла до тебе халява,
Бажаю хвости здавати,
І солодко вночі спати,
У столовій смачно їсти,
На відмінно скласти іспит!

***

Ну все, студент, готуйся,
Прийшов твій день сьогодні.
Твій яскравий гучне свято,
Безтурботний і вільний.

Ти як студент зобов’язаний
Його гідно зустріти,
Бажаю День студента
Я весело відзначити!

Забудь на час книжки
І важкі заліки.
Про них ти згадаєш завтра,
Сьогодні ви в розрахунку!

***

Нехай студентські роки
Веселощі дарують вам сповна,
Щоб, незважаючи на погоду,
Щосили в душі цвіла весна.

Щоб не нудно на заняттях
Вам було юність проводити,
Вистачало час на обійми,
Щоб зустрічатися і любити.

Щоб за підсумком ви з дипломом
Пішли, наукам навчившись
І не зустрічаючись з військкомом…
Хлопці, з Днем студента вас!

Вітання з Днем студента у прозі

Вітаю з днем ​​студента! Бажаю яскравих буднів, веселих друзів, продуктивного навчання, успішних іспитів, зданої сесії, лояльних викладачів. Нехай студентські роки стануть самими незабутніми та крутими, принесуть знання, диплом, надійну дружбу і позитивні враження!

***

З Днем студента! Бажаю удачі, енергії, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів, цікавих подій. Нехай студентські роки пройдуть легко, безтурботно і залишать приємні спогади на все життя. Нехай сьогоднішнє свято буде супервеселим і відчайдушним!

***

Студентство — воістину кращий період життя. Бажаю вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаю вам направляти весь присутній ентузіазм в потрібне русло. Поки життя надає вам всі можливості, беріть все. Нехай роки навчання залишать у вашій пам’яті незгладимий слід радісних і позитивних вражень.

***

Нехай яскрава студентська молодість принесе вам багато вірних друзів, цікавих ідей, здійснення найбільших мрій. Нехай у серці і пам’яті назавжди залишаться студентські зльоти, іспити, заліки, безсонні бурхливі ночі і найсолодший сон, на самих нудних парах. Бажаю всім домогтися того, до чого кожен з вас прагне, винести для себе багато істин, теорій, практик і результатів, а найголовніше набратися достатнього багажу знань, заради якого ви і стали студентами. Зі святом, студентство!

***

Вітаю з Днем студента. Від душі бажаю креативних ідей, творчого натхнення, високих цілей, доброї удачі, впевненого прагнення до мрії, щирого щастя, справжнього кохання і блискучих перспектив на горизонті життя.

***

Всіх студентів зі святом! Нехай кожен вчиться в задоволення, освоює нові горизонти, прагне до більшого! Щоб будь-яка сесія була успішно здана, а іспити далися легко!

***

Вітаю з Днем студента та хочу побажати вірити в себе і прагнути до мрії, не залишати своїх надій і очікувань, свідомо вчитися і поповнювати свій чемоданчик потрібними знаннями, присвячувати себе цікавим і веселим захопленням, позбавлятися від ліні і страху, надихатися любов’ю і летіти назустріч щастю .

***

Вітаю з Днем студента і хочу побажати, щоб голова ніколи не боліла від проблем і недосипу, щоб кожна сесія проходила весело і легко, щоб в заліковці красувалися високі відмітки, щоб в житті у всіх напрямках чекав успіх і щастя.

***

Лекцій — ненудних, професорів — несуворих, семінарів — цікавих і плідних. Заліків — автоматом, сесій — коротких. Ночей — веселих, друзів — відчайдушних. З Днем студента!

***

Бажаю щоб курсові вам не снилися, іспити й заліки здавалися тільки на відмінно, щоб викладачі любили і допомагали. Нехай студентські роки будуть легкими і безтурботними, щоб подумки завжди хотілося повернутися у ці прекрасні часи і прогуляти пару. З Днем cтудента!

***

Студентам хочу побажати: Щоб не було в вас хвостів, Щоб було завжди поїсти, Щоб не було тарганів. Викладач щоб не валив, Щоб студент поменше пив, Щоб в коханні вам везло, Й обминало щоб вас зло!

***

Молодіжний й відчайдушний, День студента вже настав. Я вітаю і бажаю — Щоб в навчанні ти встигав. Щоб усі науки разом Знайшли притулок в голові, І тобі допомагали У дорослому житті! Нехай всі сесії здаються І не бувало, щоб хвостів, Нехай студенти всі сміються, Бажаю щастя й радощів!

***

Хай іспити самі здаються, А заліковки від щастя сміються! Радуйся і живи моментом, Вітаємо з днем студента!

День студента — картинки та листівки

Привітай близьких з Днем Студента:

День студента картинки та листівки

Привітання з Днем студента у картинках

День студента

Не забудьте привітати студентів:)

Джерело: журнал «Ліза»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты