Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251602"]
Материалы на украинском языке

День ангела Ольги — привітання з іменинами, смс, листівки, картинки

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.24
0
Іменини Ольги, на честь дня святої рівноапостольної княгині Ольги, відзначають 24 липня. Також іменини Ольги святкують 10 лютого, 6 і 1

Іменини Ольги, на честь дня святої рівноапостольної княгині Ольги, відзначають 24 липня. Також іменини Ольги святкують 10 лютого, 6 і 14 березня, а також 17 липня і 23 листопада. Дізнайся, чим славиться ця свята, і не забудь привітати всіх знайомих Ольг з днем їхнього ангела. А ми підібрали для тебе найдушевніши слова привітання та найкрасивіші листівки — обирай та надсилай!

З Днем ангела Оля
Історія святої рівноапостольної княгині Ольги драматична і сповнена глибокого значення для всіх віруючих. Ольга була дружиною великого князя київського Ігоря. Після його вбивства древлянами вона жорстоко покарала вбивць чоловіка, стала на чолі Київського князівства і віддала всі сили служінню йому.

З іменем Ольги пов’язаний прихід християнства до Київської Русі. У 954 році княгиня здійснила паломництво до Царгорода (Константинополь), де прийняла святе хрещення, ім’я їй було названо Олена, а хрещеним батьком став імператор Костянтин Багрянородний.


Повернувшісь, вона стала зводити перші храми і проповідувати християнське вчення. І хоч давалося це з трудом, вона навернула у християнство багатьох людей. Навіть її онук, князь Володимир, що згодом хрестив Русь, прийняв хрещення саме за її прикладом. Княгиня Ольга стала християнкою першою з руських правителів, зробивши це ще до Хрещення Русі. Православні шанують пам’ять про цю мудру правительку і творця культури Київської Русі.

День ангела Ольги — привітання з іменинами, вірші

Для Ольги надішлемо привітання!
і від душі побажаєм добра,
удачі, кохання та процвітання,
великого щастя й в родині тепла!


***

У красуні іменини
нема від Олі кращої дівчини!
З Днем ангела тебе вітаю,
великого щастячка бажаю.

***


Вдалих результатів хай доля дарує,
кожен твій день ясне сонце малює,
Ангел несе тобі милую долю, а ми привітаєм тебе, мила Олю!

День ангела Оля

Іменини Ольги — смс-привітання на день ангела

В день ангела нашій Олі,
Хай посмішку дарує доля!


***

Хай ангел дасть краси і волю,
З днем іменин вітаєм Олю!

***


Для Олі надішлемо привітання!
Бажаємо здоров’я й процвітання!

***

В День ангела я Олю привітаю,
і радощів та успіхів бажаю!

Привітання з Днем ангела

День ангела Ольги — привітання в прозі з іменинами

Шановна Ольго, вітаю вас з Днем ангела! Бажаю доброї винагороди за всю земну та старанну працю, світлого блага життя та цілеспрямованості до своїх мрій. Нехай близькі та друзі завжди будуть поруч з вами, Олю, нехай кожного дня до вас поспішають радість, натхнення і щастя!

***

Люба Ольга! У кожного з нас є ангел-охоронець, і хоч ніхто його ніколи в житті не бачив, але все одно він завжди десь близько. Хочу в день твоїх іменин побажати тобі та твоєму ангелові більше сонячних днів!

***

Дорога Олю, вітаю тебе з днем твоїх іменин! Нехай у твоєму житті знайдеться ключ від скрині, в якій заховані виконання твоїх найзаповітніших бажань. І нехай цей ключ сам опиниться в твоїх руках саме тоді, коли це потрібно тобі найбільше.

***

Вітаю з Днем ангела! Нехай твій небесний охоронець буде завжди з тобою поруч – і в хвилини радості, і в хвилини смутку, і в любові, і розлуці. Словом, щосекунди! Коли ти впадеш, він – підніме, коли ти заплачеш – втішить, коли ти будеш радіти, він теж разом з тобою радітиме. Я ж допомагатиму йому виконувати цю почесну місію і теж буду поруч з тобою!

***

Бажаю неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

Іменини Ольги — красиві листівки, картинки

Листівки День Ольги

Привітання з Днем Ольги

Картинки з Днем Ольги


Вітаємо всіх Ольг з іменинами!


Джерело та листівки: журнал «Ліза»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x