Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275971"]
Материалы на украинском языке

ДарВідзнака: голосуйте за героїчні історії фармацевтів

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.10.05
0
Майже 400 історій взяли участь у першому турі премії «ДарВідзнака 2022» від фармацевтичної компанії «Дарниця». Журі обрало найкращі 34

Майже 400 історій взяли участь у першому турі премії «ДарВідзнака 2022» від фармацевтичної компанії «Дарниця». Журі обрало найкращі 34 історії фармацевтів, що проявили відвагу під час війни. Відома телеведуча Катя Осадча стала одним з амбасадорів премії та на своїй сторінці в інстаграм символічно у День Фармацевта 17 вересня анонсувала запуск великого народного голосування за найкращі історії, що отримають нагороди. Тепер все залежить тільки від вас – заходьте на сайт, надихайтеся та голосуйте.

Ці історії з Києва — про те, як можна в перший день повномасштабної війни 4 години йти пішки до роботи, щоб аптека таки відкрилася, а потім жити біля роботи в метро. Ці історії з Харкова — про волонтерську ініціативу «Аптека йде до вас» героїчної Ольги, яка розвозила медикаменти селами окупованої Харківської області. Ці історії з Чернігова — про фармацевта Юлію, яка жила і ночувала у підвалі аптеки, дуже часто без світла, води та тепла, але вчасно відкривала аптеку і особисто їздила в зачинені аптечні заклади збирати критично необхідні для людей ліки. Ці історії з Херсону- про те, як не боятися відкривати аптеку на окупованій території навіть попри прямі погрози агресорів, бо допомога людям – понад усе. Фармація — місія милосердя і співчуття до ближнього, тож ці люди відкривали аптеки під обстрілами та під звуки сирен, щоб кожен мав змогу отримати необхідні ліки. Це наш фармацевтичний фронт.

Пам’ятайте, що можете віддати голос лише за одного героя у кожній з п’яти номінацій: «За сміливість», «За служіння здоров’ю нації», «За самовідданість», «За порятунок», «За людяність». Нагороди у розмірі 30 000 грн будуть присуджені п’ятьом лідерам у кожній з номінацій.


Голосування триватиме до 8 жовтня включно, після чого журі обере переможців та оголосить результати конкурсу. Нагадуємо, що до складу журі цього року увійшли: виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова, керівник професійно-ділового видання для фахівців фармацевтичної та медичної галузей The Pharma Media Антоніна Осадча та директор з медичних питань фармацевтичної компанії «Дарниця» Ігор Никифорчин.

«Цього року до Дня Фармацевта наша компанія підготувала незвичайний подарунок – оду фармацевтам, премію ДарВідзнака для героїв першого столу. Це шанс для всіх нас сказати їм “дякую” та надихнутися маленькими подвигами Великих українців та українок. Запрошую всіх голосувати та поширювати історії в соцмережах. Давайте зробимо із цих фармацевтів зірок», — Василь Губарець, Директор з корпоративних комунікацій фармацевтичної компанії «Дарниця».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты