Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="234921"]
Материалы на украинском языке

Даринок проводить реконцепцію та змінює якірного орендаря

0
Маркет-молл «Даринок» здійснює масштабну реконцепцію, яка покликана залучити аудиторію міленіалів та значно підвищити конкурент�

Маркет-молл «Даринок» здійснює масштабну реконцепцію, яка покликана залучити аудиторію міленіалів та значно підвищити конкурентоздатність об’єкту.

На 2020 рік заплановано ряд концептуальних змін. По-перше, відбудеться репозиціонування фуд-корту в середині маркет-моллу. Загальна площа нової зони складе 1477 кв.м. По-друге, у маркет-моллі заплановано відкриття нового коворкінгу Platforma Office Club від Coworking Platforma. Простір буде розташований на 3 поверсі у 3Д корпусі й охопить площу у 3700 кв.м (800 посадкових місць).

Також серед пріоритетних напрямків розвитку Даринку на наступний рік є розширення пулу орендарів за рахунок всесвітньо відомих міжнародних гравців та створення нової зони розваг для дітей загальною площею 1700 кв.м.


Першим кроком у реалізації нової стратегії маркет-моллу є зміна продуктового якоря. Ним стає лідер українського ринку роздрібної торгівлі –«Сільпо». Загальна площа нового супермаркету складе 3000 кв.м., з яких 1650,6 кв.м. – площа торгового залу.

«Нашою метою є задоволення актуальних потреб відвідувачів Даринку, тому новим якірним орендарем став інноваційний лідер українського ринку продуктового рітейлу – супермаркет «Сільпо», – розказує Єгор Верлооченко, генеральний директор маркет-моллу «Даринок». – Очікуємо, що завдяки появі «Сільпо» нам вдасться додатково збільшити трафік відвідувачів більш ніж на 5 %».

Офіційне відкриття магазину відбудеться 21 грудня, і він стане вже 16-м дизайнерським об’єктом мережі «Сільпо», який розташований у Києві. Авторський концептуальний дизайн супермаркету виконаний у стилі Великого Шовкового шляху.

«Простір та інтер’єр відображають культуру стародавніх торговельних шляхів Сходу з його екзотичними атрибутами та романтикою пустелі. Цього вдалося досягти за допомогою автентичних інсталяцій, елементів декору та пустельній кольоровій гамі, а також тематичному зонуванню нового супермаркету», – пояснює маркетинг-директор «Сільпо» Катерина Огуряєва. Які концептуальні зони будуть всередині, рітейлер до відкриття магазину традиційно не розголошує.

Посилення tenant-mix Даринку – це лише частина комплексної стратегії маркет-моллу, який прагне відповідати світовим тенденціям рітейлу, адаптуватись до актуальних викликів ринку, що дасть змогу укріпити конкурентні позиції та розширити сегмент споживачів за рахунок нових аудиторій.

Нагадуємо, що маркет-молл «Даринок» – унікальний торговий об’єкт для України, який являє собою симбіоз традиційного ринку та шопінг-центру. Завдяки такому позиціонуванню за 15 років роботи трафік відвідувачів маркет-моллу виріс понад 11 млн чоловік на рік. Показник вакантності по об’єкту склав менше 1 %. Кількість орендарів налічує 3,5 тис. суб’єктів. Торгова площа комплексу збільшена до 43,5 тис. кв.м., а загальна – до 68 тис. кв.м.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты