Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="253607"]
Материалы на украинском языке

COVID-19: Ляшко розповів про надзвичайний стан в Україні

Old date:
Current date: 2022.08.13
New date: 2020.09.02
0
Оскільки епідеміологічна ситуація в країні бажає кращого, в Україні можуть ввести надзвичайний стан. Про це заявив заступник глав

Оскільки епідеміологічна ситуація в країні бажає кращого, в Україні можуть ввести надзвичайний стан. Про це заявив заступник глави Міністерства охорони здоров’я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

ЧП в Украине: Виктор Ляшко о коронавирусе

Джерело: freepik

Надзвичайний стан — це особливий режим, регульований законом України «Про правовий режим надзвичайного стану». Він може тимчасово вводитися в країні і окремих регіонах при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру, здатним привести до людських й матеріальних втрат, а також загрожуюючих життю та здоров’ю громадян. Зазвичай вводиться на 30 днів.
Крім цього, він має на увазі тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини й громадянина, а також прав законних інтересів юридичних осіб. У зв’язку з пандемією коронавірусу і зростанням кількості заражених виникло питання про можливе введення особливого режиму.

У МОЗ допускають імовірність впровадження НС, якщо нинішніх карантинних заходів для стримування вірусу виявиться недостатньо, про що і заявив в нещодавньому інтерв’ю Віктор Ляшко.


Кому опасен коронавирус

Джерело: freepik

За його словами, подібний сценарій складеться лише в разі, якщо половина України виявиться в «червоній» зоні.

«Коли у нас буде зростання значної кількості хворих і коли 50%, а то і більше адміністративно-територіальних одиниць в «червоному »рівні епідемічної небезпеки, то це може привести до перезавантаження системи охорони здоров’я, буде потреба у відкритті додаткових польових шпиталів, залучення волонтерів. Тоді доцільно буде подумати про подальші заходи і чи достатньо буде карантину, або буде потрібен надзвичайний стан»,


— пояснив заступник глави МОЗ.

До того ж він розкритикував протести проти різних карантинних обмежень на місцевому рівні. Представник міністерства охорони здоров’я вважає, що подібні демарші викликані прийдешніми виборами.

Що стосується місцевих виборів, то вони пройдуть по всій країні, навіть в регіонах «червоної» зони. Як розповів Ляшко в коментарі програмі «Факти тижня», всі рекомендації з проведення були розроблені на прикладі виборів в Польщі.


ЧП при коронавирусе

Джерело: freepik

До слова, якщо Україна все-таки опиниться в режимі надзвичайного стану, то протягом певного терміну можуть бути введені такі заходи:


  • обмежено рух транспортних засобів,
  • встановлений особливий режим в’їзду і виїзду,
  • карантин і інші обов’язкові санітарні та протиепідемічні заходи,
  • заборонено проведення масових страйків і заходів,
  • посилення охорони громадського порядку і об’єктів життєдіяльності населення,
  • комендантська година,
  • у юридичних і фізичних осіб можуть примусово відчужувати або вилучати майно.

Ці та інші обмежувальні заходи влади зможуть впровадити, якщо ситуація з кількістю коронавірусних хворих погіршиться.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x