Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254763"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Чутливий кишечник: як побороти неприємні відчуття?

Old date:
Current date: 2021.01.22
New date: 2019.09.22
0
Напередодні важливої зустрічі, співбесіди чи екзамену твій живіт оголошує демарш? Ти ретельно контролюєш свій раціон і часто відм

Напередодні важливої зустрічі, співбесіди чи екзамену твій живіт оголошує демарш? Ти ретельно контролюєш свій раціон і часто відмовляєшся від улюблених страв через проблеми з травленням? Якщо твоя відповідь «так», тоді ти напевне належиш до «щасливчиків» із чутливим кишечником.

Болить живіт

Джерело: freepik

З цією делікатною проблемою змушені жити багато людей. Неприємні відчуття в животі, здуття, метеоризм, бурчання, дискомфорт, закрепи, діарея – ці та інші прояви чутливого кишечника заважають працювати, відпочивати, мати гарний вигляд й отримувати задоволення від простих речей. До проблем із травленням часто долучаються такі прояви, як головний біль, швидка втомлюваність, безсоння. Це особливо заважає, якщо ти амбітна й націлена на кар’єрний ріст – коли «батарейки» на нулі, важко бути продуктивною.

Серед причин, які впливають на розвиток надмірної чутливості кишечника:

 • стреси
 • депресія
 • неправильне харчування, в якому переважають жирні, гострі, рафіновані продукти
 • дисбактеріоз (підвищена кількість умовно-патогенних бактерій у кишечнику та брак корисних)
 • малорухомий спосіб життя
 • приховане харчове несприйняття (лактози, глютену тощо)
 • хронічне мікрозапалення в кишечникe
 • спадкова схильність

«Букет» факторів, які є досить типовими для мешканців мегаполісів ХХІ сторіччя – багато стресу, нервової напруги, перекуси на ходу та сидячий спосіб життя. Комусь щастить більше, а хтось змушений миритися з дискомфортом. Щоб вирішити проблему й побороти неприємні відчуття, викликані чутливим кишечником, фахівці радять особливу увагу звертати на стан мікрофлори в кишечнику. Річ у тому, що всі вищезгадані фактори тією чи іншою мірою негативно впливають на стан кишечника й порушення балансу корисних і патогенних мікроорганізмів (мікробіоти). У результаті людина відчуває дискомфорт і несвоєчасні раптові позиви до вбиральні.

Проблеми з кишечником

Джерело: freepik

Альфлорекс допоможе побороти дискомфорт

Відновити баланс мікробіоти кишечника може допомогти прийом пробіотиків – корисних біфідобактерій. Наприклад, одна капсула Симбіозіс Альфлорекс®, розробленого ірландськими вченими, містить близько мільярда корисних бактерій Bifidobacterium infantis 35624®. Це допоможе відновити мікробіоту кишечника та покращити самопочуття загалом. А також позбутися неприємних проявів (здуття живота, неприємних відчуттів у ньому, діареї, закрепів та інших проблем, пов’язаних із роботою кишечника), якими страждають люди з чутливим кишечником. А також усі, хто відчуває стрес, неправильно харчується, живе в ритмі нон-стоп тощо.

Альфлорекс

Мікроорганізми, що містяться в Альфлорекс®, відновлюють рівновагу мікробіоти в організмі, допомагають знизити дискомфорт, здуття, нормалізувати стул і, як наслідок, допомогти чутливому кишечнику. У США, до речі, штам Bifidobacterium infantis 35624® часто застосовується в гастроентерології, а тепер доступний і українцям. Достатньо однієї капсули на день для підтримання здоров’я мікробіоти в кишечнику.

Результати тестування

Чи дійсно Альфлорекс® може допомогти покращити самопочуття людям із чутливим кишечником? Перевірити дієвість засобу вирішили на порталі незалежного тестування naprobu.ua. Учасники тестування протягом місяця приймали Альфлорекс® і ділилися своїми враженнями – детально описували свій стан до прийому та після. Більшість учасників тестування залишилася задоволена результатом та продовжить прийом Альфлорекс® і надалі.

IrinaL: «Можу сказати, що засобом я задоволена на 9 балів із 10. Мінус бал за те, що не було швидкого ефекту, відчула його лише за 12–15 днів, але він був дійсно помітним. Якихось побічних ефектів я не відчула, а результат, заявлений виробником, закріпився. Стул нормальний, болю, дискомфорту немає, з’явилася легкість, і навіть пішло трохи ваги. Печії та болю в шлунку не було, а я їх дуже боялася, адже в минулому відчувала погіршення після прийому подібних засобів.

Я дуже вдячна виробнику за якісний продукт та сайту naprobu за надану можливість протестувати препарат і вирішити проблему чутливого кишечника. Можу сміливо рекомендувати знайомим Альфлорекс, бо на власному прикладі зрозуміла, що можна жити якісно й не відчувати постійного дискомфорту!»

За підсумками тестування:

 • 85 % учасників naprobu підтвердили, що  СІМБІОЗІС Альфлорекс їм допоміг*
 • 81 % учасників naprobu відмітили відсутність побічних реакцій при прийомі СІМБІОЗІС Альфлорекс*

*За результатами тестування на сайті: naprobu.ua. Кількість анкет – 442

Почитати більше відгуків учасників naprobu про Альфлорекс® можна за посиланням.

Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: