Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="257845"]
Материалы на украинском языке

Чоловіки чи жінки? Вчені виявили, для кого COVID-19 небезпечніший

0
З розповсюдженням коронавірусу вчені стали активно працювати над вивченням хвороби та її впливу на різні групи людей. На цей раз ф�

З розповсюдженням коронавірусу вчені стали активно працювати над вивченням хвороби та її впливу на різні групи людей. На цей раз фахівці з’ясували, для кого COVID-19 більш небезпечний — чоловіків чи жінок.

Для кого COVID-19 більш небезпечний

Джерело: freepik

Результатами своїх досліджень поділилися спеціалісти з Університетського коледжу Лондона. Вони склали базу даних зі статистикою захворювання на коронавірус у 183 країнах світу та виявили, для кого інфекція несе найбільшу загрозу.

Так, вчені дійшли висновку, що на 10 випадків зараження серед жінок припадає 11 серед чоловіків. Ще одним варіантом експерименту став аналіз смертності від COVID-19 — тут співвідношення 10 до 14. З огляду на отримані дані, для чоловіків коронавірусна хвороба більш небезпечна.

Для кого хвороба COVID-19 більш небезпечна

Джерело: freepik

Також раніше медики проаналізували статистичні дані і зрозуміли, що в США від ковіду ризикують померти 54% чоловіків. При чому показник збільшується до 66%, якщо вік хворого становить від 30 до 60 років. А от головною причиною високої смертності від коронавірусу серед чоловіків медики називають тестостерон. Вони гадають, що цей статевий гормон сприяє приникненню інфекції в клітини організму.


Чи дійсно це так, вчені ще вивчають дане питання. Нагадаємо, що коронавірусна хвороба небезпечна для всіх, адже якщо у вас вона проходить у легкій формі або безсимптомно, не факт, що для іншої люди вона не стане фатальною. Саме тому з появою будь-яких ознак захворювання варто залишатися вдома та отримати консультацію сімейного лікаря. Якщо з якихось причин такого у вас немає, можна зателефонувати на гарячу лінію 0 800 60-20-19.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты