Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260329"]
Материалы на украинском языке

Бутик LH GROUP: стримана розкіш, елегантна функціональність і дитяча радість 

Old date:
Current date: 2022.05.27
New date: 2020.12.22
0
Компанія LH Group відкрила новий концептуальний магазин: унікальний простір, де представлені позиції і дитячого, і дорослого напрямку

Компанія LH Group відкрила новий концептуальний магазин: унікальний простір, де представлені позиції і дитячого, і дорослого напрямку. Мультибрендовий бутик розташовується на кращій торговій вулиці столиці — бульварі Лесі Українки, 14. Локація говорить сама за себе: центр мегаполіса, преміальні бутики і зручний шопінг-простір.

У бутіку представлені всі бренди компанії — FALKE, Hanro, Roeckl, Sanetta, Steiff, ELSY, TopModel — преміальні європейські бренди, лідери свого ринку, вже кілька років ексклюзивно представлені компанією в Україні і завоювали визнання співвітчизників.
Завдяки широкому асортименту, шопінг можна проводити всією сім’єю: придбати стильні і актуальні позиції з дитячих колекцій одягу, аксесуарів і білизни, а також побалувати себе розкішними і неперевершеними шкарпетково-панчішними виробами, аксесуарами і lounge-одягом — must-have`и, які складають основу гардероба.


Тут кожен неодмінно знайде «ту саму річ»: будь то дитяча сукня від італійського бренду, якісна преміальна дитяча білизна, німецька стриманість і елегантний дизайн в колекціях одягу і аксесуарів для дітей і немовлят, або ж справжню швейцарську розкіш у вигляді lounge-одягу для дорослих. Більш того, бутик сприяє індивідуальному обслуговуванню клієнтів: мінімізовані соціальні контакти, гнучкий робочий графік і додаткові клінінг-послуги відповідають сучасним реаліям. Лише один дзвінок — і бутик у вашому повному індивідуальному розпорядженні!


Зручність розташування, індивідуальне обслуговування, виїзні примірки, закриті заходи і онлайн-підтримка — все це буде радувати жителів і гостей столиці в новому концепт-store.

Бутик Little House Group


Бул-р Лесі Українки, 14


Телефон: 050 425 55 80


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x