Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276483"]
Материалы на украинском языке

Бренд «Наша Ряба» і фонд «МХП-Громаді» по забезпеченню дитячим харчуванням малюків України

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.02
0
Вміння українців об'єднуватися, підтримувати одне одного й допомагати у складні часи – те, чого не знищити ні ракетами, ні будь-яко

Вміння українців об’єднуватися, підтримувати одне одного й допомагати у складні часи – те, чого не знищити ні ракетами, ні будь-якою іншою зброєю. В цьому наша сила і наше майбутнє. Бренд «Наша Ряба» та фонд «МХП-Громаді» обʼєдналися заради допомоги найменшим українцям і запускають благодійний проєкт – по забезпеченню дитячим харчуванням малюків, які потребують цього найбільше.

У межах проєкту ми безкоштовно передаємо 40 000 тисяч баночок дитячого харчування «КОКО» від «Нашої Ряби». Його отримають заклади, що дбають про діток, позбавлених батьківського піклування; малюки, які опинилися в скруті через війну; а також родини працівників МХП з дітками. Такий обсяг продукції дасть можливість у ці нелегкі часи забезпечити їжею дітей віком від 6 міс. до 1,5 року.

«Великі бренди та компанії є важливою частиною життя мільйонів українців і не можуть бути осторонь у складні періоди, особливо під час війни. Бренд «Наша Ряба» з перших днів підтримує українців. І наш благодійний проєкт по забезпеченню дитячим харчуванням «КОКО» – логічне продовження цієї підтримки. Я переконаний, що разом ми точно можемо допомогти більшій кількості дітей і саме тим, хто цього найбільше потребує», – говорить Олексій Безуглий, директор департаменту створення любові споживачів МХП, компанії-засновниці бренду «Наша Ряба».


Загалом дитяче харчування «КОКО» від «Нашої Ряби» отримають три будинки дитини, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, понад 130 родин у складних обставинах, а також більше тисячі діток працівників МХП. Більшість установ і сімей, які отримають допомогу, працюють чи проживають у регіонах, де провадять діяльність підприємства МХП.

Перші партії дитячого харчування «КОКО» вже передали адресатам. Зокрема працівники Фонду «МХП-Громаді» доставили продукцію в Запорізький будинок дитини, який нині базується в Стрию, та Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини. Також кількамісячний запас продукції вже отримали родини з 19 населених пунктів Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

«Цією благодійною акцією ми демонструємо родинам, які опинилися в складних обставинах, та дитячим будинкам, що вони не самі навіть під час війни в нашій країні. Це той проєкт, який своїм наповненням доводить нашу турботу і піклування про найменших, про повноцінне харчування малечі та формування у родинах уявлення про здорові звички і корисні продукти на столі. І як би складно сьогодні не було українцям, ми повинні твердо дотримуватися своїх цінностей, зокрема і в здоровому харчуванні також, починаючи з найменших», – говорить Тетяна Волочай, директорка Фонду «МХП-Громаді».

Цей проєкт – не перша благодійна кооперація бренду «Наша Ряба» та Фонду «МХП-Громаді» з іншими бізнесами та відомими особистостями. Ще в березні ми передали понад продукту для 4,5 тисяч малюків із різних регіонів України. Влітку спільно з іншими відомими українськими бізнесами забезпечили майже тисячу малюків Пакунками «Ма!Ля!» – боксами з найнеобхіднішими товарами власного виробництв.

________________________________________________________________________________________________

Для довідки:

«Наша Ряба» – бренд охолодженої курятини високої якості, без антибіотиків та гормонів росту. «Наша Ряба» піклується про українські сім’ї понад 20 років.

«КОКО» – дитяче харчування з якісної курочки ля дітей віком від 6 місяців до 1,5 року. Продукт не містить солі, барвників, консервантів та ароматизаторів.

Благодійний фонд «МХП – Громаді» – лідер з розвитку громад України. Серед напрямів роботи фонду: розвиток культури, сфери збереження здоров’я, освіти й науки, комунального сектору та ін. Географія діяльності охоплює 13 областей України.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты