Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271678"]
Материалы на украинском языке

Благодійний проєкт «Смачно для родини» —  родини з госпіталізованими дітьми можуть безкоштовно харчуватися в Сімейних кімнатах 

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.17
0
БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» об’єднує виробників харчової продукції у благодійний проєкт, завдяки якому родини, чиї хв

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» об’єднує виробників харчової продукції у благодійний проєкт, завдяки якому родини, чиї хворі діти перебувають в державних обласних дитячих лікарнях Харкова, Києва, Львова, Вінниці та Сум, зможуть смачно харчуватися в Сімейних кімнатах.

Щоб рідні не розлучалися під час тривалого лікування дітей, благодійна організація Фундація Дім Рональда МакДональда облаштовує Сімейні кімнати в дитячих державних лікарнях, де родини можуть відпочити й набратися сил, задовольнити базові гігієнічні потреби, приділити час спілкуванню та грі з дитиною — безкоштовно для них. 

Відтепер рідні госпіталізованих дітей можуть також безкоштовно харчуватися в кімнатах. Організатори програми «Смачно для родини» прагнуть підтримати смачною їжею сім’ї, які покладають всі сили на боротьбу з хворобою. Адже коли дитина хворіє, батьки настільки переймаються, що забувають про всі свої потреби, і часто не мають можливості, часу, щоб подбати про своє харчування, а вся увага, усі ресурси зосереджуються на дитині. 

Для цього «Фундація Дім Рональда МакДональда» об’єднала українських виробників харчової продукції у благодійний проєкт «Смачно для родини», щоб дати можливість сім’ям у лікарнях смачно поснідати, пообідати чи повечеряти продукцією дружніх брендів. 

Компанія «ТЕРРА» передала в лікарні смачні набори каш швидкого приготування, гранолу, супи. «TERRA FOOD» надають свіже молоко, масло та сири ТМ «Ферма» — усе, щоб родини змогли, смакуючи стравами, за обіднім столом побути поруч із своєю хворою дитиною. Родини можуть також посмакувати запашною кавою чи чаєм або зігрітись чашечкою какао завдяки партнерам «JACOBS DOUWE EGBERTS» і ТМ «МAYSKIY» від «МАY-Ukraine». Корисні та поживні енергетичні батончики надають Greengy.

«Потрапивши до лікарні з дитиною, хотіла вже телефонувати чоловікові, аби він привіз нам із сином щось попоїсти. Але в цьому не було необхідності, адже в Сімейній кімнаті у Харківській обласній дитячій лікарні ми знайшли все необхідне. Приємно вражені таким затишком», — Портнікова Тетяна, м.Мерефа (Харківська область).

У проєкті беруть участь лікарні, де наявні Сімейні кімнати Рональда МакДональда: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, Харківська обласна дитяча клінічна лікарня й Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» у Києві. 

_______________________________________________________________________________________________

Про «Фундацію Дім Рональда МакДональда в Україні»

«Фундація Дім Рональда МакДональда» розпочала роботу в Україні 2016 року, як частина глобальної благодійницької мережі. У 62 країнах та регіонах світу Фундація сприяє та підтримує сімейно орієнтовану медицину, щоб забезпечити повну участь членів сім’ї пацієнта під час лікування для прийняття обґрунтованих рішень щодо медичних послуг та підтримки, які отримує їхня дитина.

З моменту заснування «Фундація Дім Рональда МакДональда» в Україні відкрила 5 Сімейних кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях. Сімейні кімнати — це спеціально облаштоване місце в лікарні, де батьки й родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, набратися сил, поспілкуватися й побавитися з дитиною, а також задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні. Перебування в Сімейних кімнатах безкоштовне й вони вже відкриті в: Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, Харківській обласній дитячій клінічній лікарні й Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. За роки існування Сімейні кімнати безкоштовно відвідали понад 70 тисяч разів. Докладніше — на rmhc.org.ua. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x