Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="228711"]
Материалы на украинском языке

Бігова команда Санофі: 500 кілометрів та 500 нових дерев

Old date:
Current date: 2022.10.06
New date: 2019.10.09
0
Бігова команда Санофі в Україні, до складу якої входять співробітники компанії та їхні діти, пробігла 500 км в рамках спортивного за

Бігова команда Санофі в Україні, до складу якої входять співробітники компанії та їхні діти, пробігла 500 км в рамках спортивного заходу Wizz Air Kyiv City Marathon під гаслом: «Дерево – за кожен кілометр». За результатами цієї спортивно-екологічної ініціативи протягом жовтня-листопада цього року Санофі висадить 500 молодих дерев біля українських лікарень.

Співробітники Санофі в Україні уже декілька років поспіль активно реалізовують цей, а також інші екопроєкти, відповідаючи на глобальні екологічні виклики. Так, цього року команда Санофі вже вдруге взяла участь у марафоні із зобов’язанням посадити дерево за кожен кілометр, який пробігли співробітники. Минулого року 400 дерев були висаджені у 10 містах України.

Санофі всебічно підтримує ідеї та пропозиції своїх співробітників щодо реалізації соціальних та екологічних ініціатив. Адже наша мета полягає в тому, щоб не обмежуватися лише наданням якісних медичних рішень для пацієнтів, а й покращувати умови, де вони отримують лікування, зменшувати наш екологічний слід та своїми діями зміцнювати екокультуру. Я дуже радий, що цього року до ініціативи долучилося ще більше колег, які подолають більше кілометрів, а отже – посадять більше дерев.


директор компанії Гієм Граньє

Зелені насадження очищують повітря від вуглекислого газу і, зважаючи на темпи забруднення ним повітря, кількість парків та лісів потрібно постійно збільшувати. Проте, згідно з інформацією Світового банку, частка нелегальної вирубки лісів складає 30%, й кожного року у всьому світі нелегально зрізається дерев на суму 23 млрд доларів. Для України ця проблема є надзвичайно гострою, адже за останні 25 років кількість вирубаного лісу в Україні зросла на 75%.

Стереотипно українські міста вважають зеленими, але це далеко не так. У містах України зелені насадження складають близько 38% міських територій, але доступними для жителів є лише 13,4% зелених територій. Тобто на одного мешканця в середньому припадає біля 16 м² зелених насаджень. За міжнародними нормами цей показник має бути не меншим за 20 м².

Окрім ініціативи з висадки дерев, Санофі запровадила «зелений» офіс з метою відповідального споживання ресурсів, а для зменшення вуглецевого сліду, компанія реалізовує програму екологічного водіння серед співробітників й вже досягла значного скорочення споживання палива, а відповідно – і токсичних викидів СО2.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты