Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272300"]
Материалы на украинском языке

Безкоштовні набори із засобами гігієни у лікарнях

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2022.01.19
0
Відтепер батьки, що неочікувано потрапляють зі своєю дитиною в лікарню, отримуватимуть спеціальний набір з нагально потрібними за

Відтепер батьки, що неочікувано потрапляють зі своєю дитиною в лікарню, отримуватимуть спеціальний набір з нагально потрібними засобами гігієни. Продукти для догляду надаватиме apteka911.ua безкоштовно. За їхнє розповсюдження відповідальні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» та адміністрації лікарень.

Коли з дитиною трапляється біда і її терміново забирають до лікарні, увесь світ батьків змінюється. Невизначеність, сильне хвилювання, тривале очікування… Не дивно, що під час таких випробувань рідні не завжди мають під рукою предмети першої необхідності та можливість їх придбати. 

Проєкт «Набір для догляду» покликаний підтримати батьків, які неочікувано опинилися у лікарнях зі своїми дітьми і не мають нагально потрібних засобів гігієни. Такі родини отримуватимуть спеціальні набори з усіма необхідними предметами: шампунем, зубною пастою та щіткою, милом, серветками, санітайзером, ватними паличками та багато іншим. 


«Головна програма Фундації в Україні — облаштування й утримання Сімейних кімнат у дитячих лікарнях, щоб батьки і діти були поруч під час лікування. “Набір для догляду” це ще один проєкт Фундації, який реалізується у всьому світі, покликаний підтримати родини. Для України це актуальна тема, адже щороку сотні тисяч сімей потрапляють у лікарні ургентно», каже Галина Соловей, директорка БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні».

Партнер apteka911.ua надав для першого етапу програми 800 наборів для 6 державних дитячих лікарень. А це означає, що 800 родин скористаються такою важливою підтримкою. 

«Здоров`я дитини — найголовніша цінність для родини. Ми розуміємо це і розділяємо тривогу батьків, які неочікувано опинилися в лікарні зі своїми малюками. Саме тому Аптечна мережа 9-1-1 вже не вперше співпрацює з БО «Фундація Дім Рональда МакДональда». Не залишилися ми осторонь і нового проєкту «Набір для догляду», адже розуміємо, наскільки на часі така допомога. Сподіваємося, що вчасна підтримка дозволить батькам сфокусувати свої зусилля на боротьбі з хворобою, а дітям — швидше одужати», — зазначає засновник Аптечної мережі 9-1-1 Сергій Ашотович Данієлян.

У проєкті візьмуть участь лікарні, де облаштовані Сімейні кімнати Рональда МакДональда: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, Харківська обласна дитяча клінічна лікарня й Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» у Києві. Також бере участь Рівненська обласна дитяча лікарня.

_______________________________________________________________________________________________

Про БО «Фундація Дім Рональда МакДональда»

«Фундація Дім Рональда МакДональда» розпочала роботу в Україні 2016 року. У 62 країнах і регіонах світу Фундація вже майже 50 років сприяє розвитку сімейно орієнтованої медицини, створюючи й підтримуючи програми, що безпосередньо поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин. Найбільша програма Фундації в Україні — відкриття й утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда у державних дитячих лікарнях, щоб батьки і діти були поруч під час лікування. Перебування в Сімейних кімнатах для родин безплатне. За 5 років їх відвідали понад 80 тисяч разів. Також Фундація проводить навчальні заходи для медичної спільноти, щоб змінити культуру медичного обслуговування в країні, які медики пройшли вже більше 30 000 разів.

Головні партнери-благодійники Фундації у 2021 році: МакДональдз в Україні, USAID, Церква Ісуса Христа святих останніх днів, HAVI, SAGA Development, apteka911.ua, Біосфера, RUTA.

Підтримати діяльність Фундації можна на сайті rmhc.org.ua або надіславши смс за номером 88009.

______________________________________________________________________________________________

Про apteka911.ua

Одна з найважливіших цінностей в нашому житті — здоров’я. Ми щасливі від того, що можемо допомогти вам стати більш здоровими. Ми — це тисячі фармацевтів, операторів, працівників складу, програмістів і всіх-всіх працівників компанії Аптечна мережа 9-1-1. Кожен день ми прагнемо зробити вашу покупку простою, швидкою і зручною, а наше спілкування — професійним і доброзичливим. І нам це вдається! Адже ви приходите в аптеки Аптечної мережі 9-1-1 ось уже 25 років, а це означає, що ви довіряєте нам. В apteka911.ua дбають про здорове зростання і щасливе дитинство, надаючи якісні дитячі товари: для догляду, дитяче харчування, розвиваючі іграшки, підгузки та багато іншого. Робити добро просто і важливо.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты