Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272690"]
Материалы на украинском языке

Bambik запускає лінійку підгузків-трусиків для малюків вагою від 9 до 15+ кілограмів

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.02.09
0
Український виробник підгузків Bambik - корпорації Біосфера запускає довгоочікувану новинку:  лінійку підгузків-трусиків для малюкі

Український виробник підгузків Bambik — корпорації Біосфера запускає довгоочікувану новинку:  лінійку підгузків-трусиків для малюків вагою від 9 до 15+ кілограмів вже у лютому цього року.

Підгузки-трусики Bambik створені спеціально для активних малюків: їх зручно швидко  вдягати та знімати. М’які подвійні бар’єри навколо ніжок забезпечують додатковий захист від протікання. Індикатор вологи та контролю наповненості підгузків-трусиків покаже, коли підгузок необхідно замінити, а дихаючі матеріали забезпечать малюкові комфорт та захист від подразнень.

«З тим же трепетом, як мама чекає на перший крок своєї дитини, так само і ми, з особливою любов’ю, увагою, турботою і натхненням готувалися до випуску перших підгузків-трусиків Bambik, розуміючи, яку свободу вони дають малюкам. Підгузки-трусики, які зроблено в Україні, не поступаються за якістю міжнародним аналогам. Для нас важливо, аби батькам і малюкам було комфортно і зручно використовувати наш новий продукт», — прокоментувала запуск нової лінійки трусиків Інна Тохтарова, Глобал маркетинг директор бізнес-напрямку «Гігієна» корпорації «Біосфера».


Підгузки-трусики Bambik виготовлені на італійському обладнанні. Всі матеріали ретельно відібрані та пройшли перевірку на якість, продукт дерматологічно протестований, що гарантує безпеку та комфорт для малюків.

Перші підгузки-трусики 4, 5 та 6 розміру ви зможете придбати вже у лютому на сайті https://sfera.ua, а з березня у магазинах роздрібної торгівлі.

______________________________________________________________________________________________

Довідково:

ТМ «Bambik» — український бренд підгузків від корпорації «Біосфера», створений у 2020 році. Продукція виробляється на сучасній високотехнологічній лінії. Вироби пройшли ретельні лабораторні дослідження в Італії.

ТМ «Bambik» випускає якісну продукцію за доступною ціною. Оптимальне співвідношення ціни та якості було підтверджено споживачами нагородою «Вибір року 2021» у номінації «Кращі дитячі підгузки від українського виробника».

Корпорація «Біосфера» – один із лідерів з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 30 ринках світу, а в продуктовому портфелі компанії понад 2 000 найменувань продукції: такі загальновідомі торгові марки, як «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Bambik, Novita, Eventa, Superfresh, PROservice і багато інших.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты