Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260518"]
Материалы на украинском языке

Alyosha, Анна Завалська та інші: як зірки підтримують малечу з будинків дитини

Old date:
Current date: 2022.05.22
New date: 2020.12.24
0
Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про дитинство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих. В мережі т

Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про дитинство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих.

як зірки підтримують малечу з будинків дитини

Джерело: facebook.com/AlyoshaOfficial

В мережі триває флешмоб #БудинокДитиниНеДляДитини, який запустила благодійна організація «Надія і житло для дітей».  Його мета — привернути  увагу до того, що діти в Україні мають зростати в сім’ях, а не в інтернатах.
Українців просили поділитися спогадами та світлинами з дитинства, аби показати, яким важливим для подальшого розвитку людини є виховання в родинному колі.

З початку флешмобу до нього приєдналося понад 60 людей, серед яких —   журналісти, депутати, письменники, активісти та артисти.


Видавчиня, поетеса та дитяча письменниця Мар’яна Савка опублікувала фото зі своїм сином та написала, що в першу чергу, дитині просто необхідна присутність мами. Все інше — вторинне.

«Я ніколи не застосовувала жодних метод для його виховання, не читала розумних книжок, не спілкувалася в чаті з просунутими мамами. Я завжди знала, що йому насамперед потрібні мої обійми, мої поцілунки й слова «я тебе люблю» — сто тисяч однакових невтомних слів. Кожного разу, коли я повертаюся з відрядження, він влипає в мої обійми — сидить, висить на мені, і я отримую від цього таку ж насолоду спільної присутності, розділеної радості».


Мар’яна Савка

Джерело: facebook.com/marjana.savka

Співачка Alyosha поділилась, що закладені в дитинстві принципи стали фундаментом для виховання її власних дітей:

«Щаслива, що зростала у безумовній любові та турботі батьків, а також під захистом своїх старших братів. Ці відчуття залишаться зі мною назавжди!»

Співачка Alyosha

Джерело: facebook.com/AlyoshaOfficial

Долучився до флешмобу і письменник Андрій Любка. На фото в пухкенькому малюку і не впізнати дорослого літератора. Він розповідає, що дитячих фото у нього доволі багато, бо дідусь щороку возив його у фотостудію:


«Добре рости в сім’ї! І тепер, коли я маю власну дитину, розумію, наскільки ця маленька людина беззахисна, як вона потребує опіки, любові й тепла. Потребує дому!».

Андрій Любка

Джерело: facebook.com/andriy.lyubka

Дуже щемливу історію запостив дитячий письменник Іван Андрусяк. «Я тут такий зайчик, аж білочка», — написав він до свого фото. В руках він тримає іграшку, але це не просто іграшка, а дуже важливий подарунок:

«А все тому, що я тут із лялькою, з якою мені тоді було не дуже цікаво гратися — але я все чекав, коли народиться моя люба сестричка Люба Крицкалюк, щоб передати цю ляльку їй. Пам’ятаєш її, Любо?»


У флешмобі також взяв участь журналіст і політик Микола Княжицький, запросила його приєднатись письменниця та літературна критикиня Богдана Матіяш. Своїми дитячими фото в рамках флешмобу поділилась і співачки Анна Завалська та Оксана Стебельська, письменниця Ірена Карпа і піарниця гурту Pianoboy — Ольга Шурова, піар директорка Поліна Толмачова, психологині Світлана Паніна і Катерина Гольцберг.


А ще — журналістки Ірина Андрейців, Наталя Бушковська, Світлана Березівська та телеведуча й продюсерка Наталка Якимович і ще багато відомих і просто небайдужих  людей. Флешмоб все ще триває! Ви теж можете до нього долучитись!


Микола Княжицький

Джерело: facebook.com/mykolakn

Аби взяти участь у флешмобі:


  1. Опублікуйте своє або фото своєї дитини до 4-х років і розкажіть свою історію зростання у сім’ї, поруч із рідними. Про смішні чи знакові події, про теплі спогади, моменти, які викликають Вашу усмішку.
  2. Зазначте, що ви берете участь у флешмобі #БудинокДитиниНеДляДитини і позначте нашу сторінку -https://www.facebook.com/hhcukraine
  3. Запросіть своїх друзів поділитися спогадами з дитинства.
Аліна і Аня Завальскі

Аліна і Аня Завальскі


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x