Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270333"]
Материалы на украинском языке

 9 причин чому болять груди

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.09
0
Що може стати причиною такого неприємного сюрпризу? Розповідаємо про всі причини чому болять груди. УВАГА!Ця стаття — не є
чому болить грудь

Джерело: Unsplash

УВАГА!Ця стаття — не є заміною консультації лікаря. Якщо вас турбує біль у грудях не тільки під час передменструального синдрому або місячних, однозначно необхідно піти на консультацію до спеціаліста та перевіритись, оскільки це може бути сигналом серйозних захворювань. Бережіть своє здоров’я та не заміняйте фахівців Інтернетом.

1. ПМС, овуляція, місячні

Під час менструального циклу гормональний фон постійно коливається, і тому ми можемо відчувати ряд різноманітних незручностей: голод або втрату апетиту, агресивність та бажання посваритись або навпаки — бажання сховатись від усіх й посидіти вдома. Серед них — больові відчуття або дискомфорт в грудях. Це вважається варіантом норми, але якщо надто сильно болить, варто проконсультуватись з лікарем.
2. Гормональний дисбаланс

Якщо ваші гормони в дисбалансі, ви можете відчути біль у грудях. Навіть найменший дисбаланс може стати причиною болів у грудях, припинення менструацій. В деяких випадках гормональний дисбаланс викликає появу кісти, а вже вона може стати причиною збільшення та болів у грудях.

Гормональний дисбаланс може виникнути через будь-яку причину: тут і стрес, і недосип, і неправильне харчування, і природні чинники. Тому варто слідкувати за своїм способом життя, та час від часу бувати на прийомах в ендокринолога.


чому болить грудь

Джерело: Unsplash

3. Вагітність та лактація

Це — очевидно. Під час вагітності груди збільшуються й можуть боліти, оскільки до них збільшено прилив крові. А під час грудного вигодовування причинами болю в грудях можуть стати як приплив молока, так і активність гормонів, або травми.

Під час лактації також може відбутись застій молока. Лактостаз виникає через закупорку молочних протоків, які внаслідок застою можуть запалитись, почати боліти.


4. Протизаплідні пігулки

Гормональні контрацептиви можуть викликати біль у грудях, та навіть їх ріст. Якщо це вас турбує, варто сходити до лікаря та вирішити це питаннячко. На ринку багато різних протизаплідних пігулок, можна обрати які тобі захочеться.

5. Незручна білизна

Головна причина болю в грудях — це незручний бюстгальтер. Не жертвуйте своїм здоров’ям, щоб бути красивою: обирайте бюстгальтери з натуральної тканини, не тісні та підходящі за формою. І головне — ніколи не засинайте в бюстгальтері. Бажано знімати його як тільки приходите додому.

6. Травма грудей

Після удару або іншого виду травми груди можуть почати боліти. Як і будь-яка інша частина тіла.


біль у грудях

Джерело: Unsplash

7. Мастит

Запалення молочної залози інфекційного характеру може виникнути через грудне вигодовування, якщо у грудях тріщини й в них проникла інфекція. Але мастит може виникнути й з інших причин. Лікувати мастит треба обов’язково, оскільки може виникнути абсцес!

8. Рак молочної залози

Злоякісна пухлина — це серйозне захворювання, яке може призвести до смерті. Не нехтуйте профілактикою, щороку ходіть до мамолога, щоб перевіритись.

9. Фіброаденома

Доброякісна пухлина в грудях може стати причиною болів. Те, що вона доброякісна, не означає, що все добре і в порядку. Обов’язково контролюйте це питання з лікарем.


Біль — це причина піти до лікаря, а не сидіти в Інтернеті й лякати себе статтями про страшні захворювання.


Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x